Важно!
Сб. Мар 2nd, 2024

Володимир Лашкул: від футбольного функціонера до президента ФФК «Зоря-Академія»

Хто такий Володимир Лашкул?

Володимир Григорович Лашкул — український футбольний функціонер, який нині є почесним президентом ФФК «Зоря-Академія» в Черкаській області.

Кар’єра Володимира Лашкула

Володимир Лашкул народився 16 листопада 1951 року в селі Білозір’я Черкаського району Черкаської області. Його кар’єра у футболі розпочалася у 1990-х роках, коли він був віце-президентом Федерації футболу України (ФФУ).

На цій посаді Лашкул доклав багато зусиль для розвитку футболу в Україні, сприяв будівництву нових стадіонів, розвитку дитячо-юнацького футболу та підвищенню професіоналізму тренерів.

У 2000 році Володимир Лашкул став головою правління закритого акціонерного товариства «Україна Футбол Інтернешнл» (ЗАТ «УФІ»), яке було створено для організації та проведення офіційних матчів національної збірної України з футболу.

Під його керівництвом ЗАТ «УФІ» провело ряд важливих матчів, зокрема, стикові матчі за право виходу на Чемпіонат світу з футболу 2006 року та 2010 року.

Досягнення Володимира Лашкула

 • Сприяв будівництву нових стадіонів в Україні, зокрема, стадіону «Арена Львів».
 • Проводив роботу з розвитку дитячо-юнацького футболу, підтримував дитячі та юнацькі футбольні школи.
 • Сприяв підвищенню професіоналізму тренерів, проводив семінари та тренінги для тренерів з футболу.
 • Був ініціатором створення Української Прем’єр-ліги (УПЛ) та першої ліги України.
 • Організував проведення матчів національної збірної України з футболу, у тому числі стикові матчі за право виходу на Чемпіонат світу з футболу.

Володимир Лашкул сьогодні

Зараз Володимир Лашкул є почесним президентом ФФК «Зоря-Академія» в Черкаській області. Цей клуб був заснований у 2005 році з ініціативи Лашкула і за його підтримки став одним з провідних клубів Черкащини.

ФФК «Зоря-Академія» має власний стадіон, футбольну школу та проводить тренування для дітей та молоді.

Володимир Лашкул продовжує робити свій внесок у розвиток футболу в Україні, підтримуючи молодих футболістів та допомагаючи їм досягати високих результатів.

Висновок

Володимир Лашкул — відомий український футбольний функціонер, який зробив значний внесок у розвиток футболу в Україні.

Він був віце-президентом ФФУ, головою правління ЗАТ «УФІ» та президентом МВСК «Інфоспорт». Зараз він є почесним президентом ФФК «Зоря-Академія» в Черкаській області.

Лашкул сприяв будівництву нових стадіонів, розвитку дитячо-юнацького футболу, підвищенню професіоналізму тренерів та організації матчів національної збірної України з футболу.

Його діяльність зробила вагомий внесок у популяризацію футболу в Україні та досягнення високих результатів українськими футболістами.

Питання та відповіді

 1. Хто такий Володимир Лашкул?
 2. Володимир Лашкул — український футбольний функціонер, який нині є почесним президентом ФФК «Зоря-Академія» в Черкаській області.
 3. Яку посаду обіймав Володимир Лашкул у ФФУ?
 4. Володимир Лашкул був віце-президентом ФФУ.
 5. Яку роль відіграв Володимир Лашкул у розвитку українського футболу?
 6. Лашкул сприяв будівництву нових стадіонів, розвитку дитячо-юнацького футболу, підвищенню професіоналізму тренерів та організації матчів національної збірної України з футболу.
 7. Яким клубом керує Володимир Лашкул зараз?
 8. Зараз Володимир Лашкул є почесним президентом ФФК «Зоря-Академія» в Черкаській області.
 9. Які досягнення Володимира Лашкула у футболі?
 10. Лашкул сприяв будівництву нових стадіонів, розвитку дитячо-юнацького футболу, підвищенню професіоналізму тренерів, організації матчів національної збірної України з футболу, створенню Української Прем’єр-ліги (УПЛ) та першої ліги України.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *