Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

Данієль Пассарелла: Від грізного капітана до легендарного тренера

Хто такий Данієль Пассарелла?

Данієль Пассарелла – аргентинський футболіст, центральний захисник, що виступав у 70-х та 80-х роках ХХ століття. Його вважають одним із найкращих оборонців в історії футболу. Пассарелла був не лише чудовим гравцем, але й харизматичним лідером. Його називали "Капітаном", і він був відомий своїм жорстким стилем гри та безкомпромісним ставленням до суперника.

Кар'єра гравця

Пассарелла розпочав свою кар'єру в клубі "Сарм'єнто" з рідного міста Чакабуко. У 1974 році він перейшов до "Рівер Плейт", де швидко став одним із лідерів команди. У складі "мільйонерів" Пассарелла виграв кілька чемпіонатів Аргентини та Кубок Лібертадорес. У 1982 році він перейшов до італійської "Фіорентини", де також став одним із ключових гравців. У 1986 році Пассарелла повернувся до "Рівер Плейт", де завершив свою кар'єру гравця.

Кар'єра тренера

Після завершення кар'єри гравця Пассарелла став тренером. Він очолював кілька клубів в Аргентині, Італії та Мексиці. Найбільших успіхів Пассарелла досяг з "Рівер Плейт", з яким він виграв кілька чемпіонатів Аргентини та Кубок Лібертадорес. У 1998 році Пассарелла був призначений головним тренером збірної Аргентини. Під його керівництвом команда виграла Кубок Америки в 1993 році та дійшла до чвертьфіналу чемпіонату світу в 1998 році.

Досягнення

Пассарелла має безліч досягнень як гравець та тренер. Він вигравав чемпіонат світу в 1978 році та чемпіонат світу серед молодіжних команд у 1979 році. Також він двічі вигравав Кубок Лібертадорес та кілька чемпіонатів Аргентини. Як тренер він також вигравав кілька чемпіонатів Аргентини та Кубок Лібертадорес.

Особисте життя

Пассарелла одружений і має трьох дітей. Він є активним членом католицької церкви. Пассарелла також відомий своєю благодійною діяльністю.

Висновок

Данієль Пассарелла – один із найвидатніших футболістів та тренерів в історії футболу. Він був не лише чудовим гравцем, але й харизматичним лідером. Його називали "Капітаном", і він був відомий своїм жорстким стилем гри та безкомпромісним ставленням до суперника. Пассарелла має безліч досягнень як гравець та тренер. Він вигравав чемпіонат світу, Кубок Лібертадорес та кілька чемпіонатів Аргентини.

Часто задавані питання

  1. Які команди тренував Данієль Пассарелла?
  2. Яких успіхів досяг Пассарелла як тренер?
  3. Чим Пассарелла відомий як гравець?
  4. Які досягнення має Пассарелла як гравець?
  5. Коли Пассарелла став головним тренером збірної Аргентини?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *