Сезон "Динамо" (Київ) 1937: Прорив Молодої Гвардії

Команда

У 1937 році склад "Динамо" (Київ) зазнав значних змін. Команду покинув один з її лідерів, воротаря Миколи Трусевича, який перейшов в "Торпедо" (Москва). Також команду залишив півзахисник Костянтин Щегоцький, який поїхав грати в "Спартак" (Москва).

Натомість, команду поповнили декілька молодих гравців, які в майбутньому склали кістяк команди: голкіпер Антон Ідзковський, захисник Микола Махиня та нападник Віктор Шиловський.

Головним тренером "Динамо" в сезоні 1937 року залишився Михайло Товаровський.

Чемпіонат СРСР

Чемпіонат СРСР 1937 року проходив в два кола з 23 липня по 30 жовтня. Участь в турнірі брали 9 команд, які були розділені на дві групи по п'ять команд. "Динамо" (Київ) потрапило в групу "А", де його суперниками були "Спартак" (Москва), "Динамо" (Москва), "Червона Зірка" (Москва) та "Локомотив" (Москва).

Київське "Динамо" почало чемпіонат невдало, програвши в перших двох турах "Спартаку" (Москва) та "Динамо" (Москва). Однак, після цього команда зібралася і не програла жодного матчу до кінця чемпіонату. У результаті, "Динамо" (Київ) посіло 3-тє місце в групі "А", випередивши "Червону Зірку" (Москва) та "Локомотив" (Москва).

Кубок СРСР

У Кубку СРСР 1937 року "Динамо" (Київ) зупинилося на стадії чвертьфіналу, програвши майбутньому переможцю турніру, московському "Спартаку".

Висновок

Сезон 1937 року став для "Динамо" (Київ) сезоном прориву. Команда посіла 3-тє місце в чемпіонаті СРСР і дійшла до чвертьфіналу Кубка СРСР. Це був найкращий результат команди за всю її історію.

Часті запитання

  • Які зміни відбулися в складі "Динамо" (Київ) в сезоні 1937 року?

Команду покинули воротар Микола Трусевич та півзахисник Костянтин Щегоцький. Натомість, команду поповнили декілька молодих гравців, які в майбутньому склали кістяк команди: голкіпер Антон Ідзковський, захисник Микола Махиня та нападник Віктор Шиловський.

  • Де виступало "Динамо" (Київ) в чемпіонаті СРСР 1937 року?

У групі "А", де його суперниками були "Спартак" (Москва), "Динамо" (Москва), "Червона Зірка" (Москва) та "Локомотив" (Москва).

  • Яке місце посіло "Динамо" (Київ) в чемпіонаті СРСР 1937 року?

3-тє місце в групі "А".

  • На якій стадії "Динамо" (Київ) зупинилося в Кубку СРСР 1937 року?

На стадії чвертьфіналу.

  • Хто став переможцем чемпіонату СРСР 1937 року?

Московський "Спартак".

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *