Роман Байрашевський: від українського воротаря до успішного тренера

Хто такий Роман Байрашевський?

Роман Байрашевський – відомий український футболіст, який виступав на позиції воротаря. Народився 7 серпня 1974 року в місті Нововолинськ. Грав у низці українських футбольних клубів, серед яких СК “Волинь”, київське “Динамо”, “Таврія”, запорізький “Металург” та інші. По завершенні кар’єри гравця став футбольним тренером, а зараз є тренером воротарів у національній збірній України.

Кар’єра футболіста

Кар’єру футболіста Роман Байрашевський розпочав у рідному місті, в футбольній школі СК “Волинь”. У 1992 році він дебютував у складі основної команди, що виступала в Першій лізі України. У 1993 році СК “Волинь” вийшов у Вищу лігу, і Байрашевський став основним воротарем команди. У 1996 році він був визнаний найкращим воротарем України. У 1997 році перейшов до київського “Динамо”, у складі якого став чемпіоном України та володарем Кубка України. У 2000 році повернувся до СК “Волинь”, а потім грав у “Таврії”, запорізькому “Металурзі” та інших клубах.

Тренерська кар’єра

Після завершення кар’єри гравця Роман Байрашевський розпочав тренерську діяльність. У 2011 році він став тренером воротарів у юнацькій збірній України U-19. У 2016 році увійшов до тренерського штабу національної збірної України, а в 2018 році став тренером воротарів основної команди. У 2019 році Байрашевський залишив збірну України та став тренером воротарів у київському “Динамо”. У 2021 році повернувся до збірної України і знову став тренером воротарів.

Досягнення

Роман Байрашевський досяг значних успіхів як футболіст і як тренер. У складі київського “Динамо” він став чемпіоном України та володарем Кубка України. У складі СК “Волинь” виграв Кубок України. У складі юнацької збірної України U-19 виборов срібні медалі чемпіонату Європи. Як тренер воротарів збірної України брав участь у чемпіонаті світу 2018 року та чемпіонаті Європи 2020 року.

Особисті якості

Роман Байрашевський відомий як талановитий та досвідчений тренер воротарів. Він має відмінне знання футболу, може налагодити контакт з гравцями та мотивувати їх на успіх. Байрашевський є вимогливим та принциповим тренером, який завжди ставить перед собою високі цілі.

Висновок

Роман Байрашевський є одним з найвідоміших українських воротарів та успішних тренерів. Він досяг значних успіхів як гравець та як тренер, виступаючи у низці українських футбольних клубів та тренуючи юнацьку та національну збірні України. Байрашевський є талановитим та досвідченим тренером воротарів, який має відмінне знання футболу, може налагодити контакт з гравцями та мотивувати їх на успіх.


5 запитань, що часто задаються про Романа Байрашевського:

  1. Коли народився Роман Байрашевський?
  2. Які футбольні клуби представляв Роман Байрашевський під час своєї кар’єри гравця?
  3. Які досягнення має Роман Байрашевський як футболіст?
  4. Які досягнення має Роман Байрашевський як тренер?
  5. Які особисті якості має Роман Байрашевський?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *