Олександр Казанюк: від зіркового півзахисника до успішного тренера

Олександр Федорович Казанюк – український футболіст, півзахисник, нині тренер аматорського “УТК” з Уманського району. Народився 4 січня 1978 року в Умані. У цій статті ми детальніше розглянемо його кар’єру та досягнення.

Кар’єра футболіста

Олександр Казанюк почав свою футбольну кар’єру в місцевій команді “Локомотив” (Умань). У 1995 році перейшов у полтавську “Ворсклу”, де провів чотири сезони. У 1999 році був запрошений до київського “Динамо”, з яким тричі ставав чемпіоном України та двічі вигравав Кубок України. У 2002 році перейшов у російський клуб “Торпедо-Металург” (Москва), де відіграв два сезони. Після цього повернувся в Україну і виступав за “Металург” (Донецьк), “Чорноморець” (Одеса), “Кривбас” (Кривий Ріг) та “Волинь” (Луцьк). У 2009 році завершив свою професійну кар’єру.

Кар’єра тренера

Після завершення ігрової кар’єри Олександр Казанюк розпочав тренерську діяльність. У 2010 році став тренером аматорського клубу “УТК” з Уманського району. Під його керівництвом команда двічі ставала чемпіоном Черкаської області та один раз володарем Кубка області. У 2015 році був призначений головним тренером молодіжної команди “Уманьферммаш”, яка виступає у Другій лізі України. У 2017 році повернувся в “УТК”, де працює донині.

Досягнення

Як гравець:

  • Триразовий чемпіон України (1999, 2000, 2001)
  • Дворазовий володар Кубка України (2000, 2001)

Як тренер:

  • Дворазовий чемпіон Черкаської області (2011, 2013)
  • Володар Кубка Черкаської області (2012)

Особисте життя

Олександр Казанюк одружений, має двох дітей. Захоплюється риболовлею та полюванням.

Висновок

Олександр Казанюк – талановитий футболіст і успішний тренер. Він досяг значних успіхів як гравець і як тренер. Його кар’єра є прикладом того, як можна досягти успіху в спорті завдяки наполегливій праці і відданості справі.

Питання, що часто задаються

  1. Де народився Олександр Казанюк?
  2. Які клуби представляв Олександр Казанюк як гравець?
  3. Які досягнення має Олександр Казанюк як гравець?
  4. Які досягнення має Олександр Казанюк як тренер?
  5. Чим займається Олександр Казанюк після завершення тренерської кар’єри?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *