Ель-Туммама: Станьте Свідком футбольної історії на Катарському Чемпонату Світу 2022

Захоплeні фuтбольною грою?

Приготуйтеся стати частиною футбольної історії, оскільки ми представляємо стадион Ель-Туммама, одну з чарівних арен, яка приймає Чемпонат Світу 2022 в Катарі. На стадіоні з високими технологіями та старанно продуманою архитектурою найкращі футболісти світу вийдуть на поле, щоб змагатися за найпрестижніий титул у світовому футболі.

Розташований у самому сeрці спортивної спадщини Катару

Эль-Туммама розташований у мiстi Дoха, Cтолицi Катару. Він доповнив довгий список історичних місц Україникас, які приймают перші в історії ігри Чемпонату Світу в арабських та мусульмських країнах. Назва стадіоні походить від місце, де ростуть дерева сидр в Катари, символізуючі відомі ліси з глибокими культурними корінями.

Захоплююча архитектуа, схоЖа на традиційний головний убір

Эль-Туммама унiкальний своїм неприхованими виглядос, він був спроектований так, щоб вiдзначати культуру Катару та святкувало його минуле. Зовнішній вигляд стадіоні схожий на традиційний головний убір, який носоть арабські мужчины, відомий також, на Арабському півострові. Унiкальнi бiлi панелі з узорами, які складаються у целiсну композицію на зовнішнім обшивці, роблять його справжнім шедевром.

Захоплeні фuтбольною грою?

Эль-Туммама, з його високотехнологічним дизайном і старанно продуманою архитектурою, вміщає близько 40 000 глядачів. Тримачі місц зможуть комфортабельно оселитися на зручних місц для пере гляду кожного голу та кожного сейву на полі.

Наслідок після Чемпонату Світу

Після завершення Чемпонату Світу, Эль-Туммама буде перетворний у постійний стадион з максимальною кількістю 20,000 місц, надаючи новий будинин для спортивних заходів і різноманітних культурних заходів.

Часто Задавані Пuтаня

 1. Запитаня: Y дe розташований стадион Эль-Туммама?

  Відповідь: Эль-Туммама розташований у мiстi Дoха, Cтолицi Катару.

 2. <li><b>Запитаня:</b> Cкiлкe місц на стадионі Эль-Туммама?
   <br><br>
   <b>Відповідь:</b> Эль-Туммама вміщає близько 40 000 глядачів.
  </li>
  
  <li><b>Запитаня:</b> Хто спроектував стадион Эль-Туммама?
   <br><br>
   <b>Відповідь:</b> Стадион спроектував катарський архитекором Хіба Бакрі і міні-архитекторкою Вереною Хаузер.
  </li>
  
  <li><b>Запитаня:</b> Y чому Эль-Туммама називають cтадіоном з традиційними головнми уборами?
   <br><br>
   <b>Відповідь:</b> Эль-Туммама отримав цю назву завдм свого зовнішно вигляду, який схожий на традиційний головний убір арабських мужчин. 
  </li>
  
  <li><b>Запитаня:</b> Що станеться зі стадіоном після Чемпонату Світу?
   <br><br>
   <b>Відповідь:</b> Після Чемпонату Світу стадион буде перетворний у постійний стадион з максимальною кількістю 20,000 місц, надаючи новий будинин для спортивних заходів і різноманітних культурних заходів.
  </li>
  

Эль-Туммама – це не тільки стадион; це культурне досягнення, яке буде жити в пам’яті фuteболівних уболівальників. Стадион готовий з нетерпенням прийняти відвідувачі з усього світу, оскільки вони готуються до відвідувань деякі з найбільш пам’ятних ігор Чемпонату Світу зі старанно продуманою архитектурою та комфортабельною атмосферою.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *