Кіліан Азар: від зорі до зорі

Бельгійський футболіст Кіліан Азар (Kylian Hazard) народився 5 серпня 1995 року в місті Ла-Лув’єр. Він син Тьєрі Азара, колишнього футболіста, і брат Едена Азара, одного з найкращих футболістів світу. Кіліан почав грати у футбол у молодіжній команді “Ла-Лув’єр” у віці 6 років. Пізніше, в 2007 році, він перейшов до молодіжної команди “Лілля”.

Підйом до слави

У 2013 році Кіліан Азар підписав свій перший професійний контракт з клубом “Лілль”. Він швидко став ключовим гравцем команди і допоміг їй виграти Кубок Франції в 2016 році. Після цього успіху він приєднався до англійського клубу “Челсі” у 2017 році за рекордну суму в 60 мільйонів євро.

У “Челсі” Кіліан Азар став невід’ємною частиною команди, допомігши їм виграти Кубок Англії в 2018 році та Лігу Європи УЄФА в 2019 році. Він також став одним із найкращих бомбардирів команди, забивши 20 голів у 54 іграх.

Виклики і Травми

У 2021 році Кіліан Азар зазнав серйозної травми коліна, яка вивела його з гри на кілька місяців. Це стало великим ударом для нього і “Челсі”, оскільки він був одним з найважливіших гравців команди. Після повернення на поле Азар не зміг повернутися до своєї колишньої форми і був відданий в оренду в “Боруссію Дортмунд” в 2022 році.

Спад Форми і Перехід у “Реал Мадрид”

У “Боруссії Дортмунд” Кіліан Азар так і не зміг відновити свою колишню форму і був повернутий до “Челсі”. Після закінчення оренди він перейшов до італійського клубу “Реал Мадрид” в 2023 році за суму в 30 мільйонів євро.

Висновок

Кіліан Азар пройшов довгий і складний шлях, щоб досягти успіху у футболі. Він зіткнувся з багатьма викликами і труднощами, але завжди знаходив у собі сили, щоб подолати їх. Він є талановитим і перспективним футболістом, і його майбутнє виглядає дуже перспективним.

Часті запитання про Кіліана Азара

 1. Скільки років Кіліану Азару?

  Кіліану Азару 27 років.
 2. Де народився Кіліан Азар?

  Кіліан Азар народився в місті Ла-Лув’єр, Бельгія.
 3. У яких командах грав Кіліан Азар?

  Кіліан Азар грав у таких командах, як “Ла-Лув’єр”, “Лілль”, “Челсі”, “Боруссія Дортмунд” та “Реал Мадрид”.
 4. Які найбільші досягнення Кіліана Азара?

  Кіліан Азар виграв Кубок Франції з “Ліллем” у 2016 році, Кубок Англії та Лігу Європи УЄФА з “Челсі” у 2018 і 2019 роках.
 5. Які травми зазнавав Кіліан Азар?

  Кіліан Азар зазнав серйозної травми коліна в 2021 році, яка вивела його з гри на кілька місяців.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *