Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

Збірна Сан-Томе і Принсіпі з футболу: гордість островів

Національна футбольна команда Сан-Томе і Принсіпі: історія, досягнення та легенди

Сан-Томе і Принсіпі — невелика острівна держава в Гвінейській затоці, яка, можливо, не є першою країною, яка спадає на думку, коли ви думаєте про футбол. Однак ця маленька нація має власну футбольну історію та досягнення, про які варто знати.

Історія збірної

Збірна Сан-Томе і Принсіпі була заснована в 1975 році, незабаром після того, як країна отримала незалежність від Португалії. Команда вперше виступила на міжнародній арені в 1976 році, взявши участь у кубку Африканських націй. З того часу команда кілька разів брала участь у цьому турнірі, хоча їй ніколи не вдавалося вийти з групового етапу.

Досягнення збірної

Найбільшим досягненням збірної Сан-Томе і Принсіпі є перемога в Чемпіонаті африканських націй 2011 року. Цей турнір був відкритий для команд, складених виключно з гравців місцевих чемпіонатів, і Сан-Томе і Принсіпі змогли здобути перемогу, обігравши у фіналі Лівію.

Легенди збірної

За історію збірної Сан-Томе і Принсіпі в ній грало кілька видатних футболістів. Найвідомішим з них є Желсон Мартінш, який виступає за португальський Спортінг, є одним з найкращих футболістів світу.

Сьогодення збірної

Сьогодні збірна Сан-Томе і Принсіпі не знаходиться на вершині світового футболу. Однак команда продовжує боротися і прагнути досягти нових успіхів. У 2019 році команда вперше в історії вийшла в другий раунд кваліфікації до чемпіонату світу.

Майбутнє збірної

Майбутнє збірної Сан-Томе і Принсіпі здається перспективним. У країні з'являється все більше талановитих молодих гравців, а сама команда очолюється досвідченим іноземним тренером, який знайомий з африканським футболом.

Легенда про збірну Сан-Томе і Принсіпі

Збірна Сан-Томе і Принсіпі — це команда, яка не боїться мріяти. Вони можуть бути невеликою країною, але вони хочуть досягти великих речей у футболі. І хто знає, якщо одного разу вони не зможуть потрапити на чемпіонат світу і здивувати весь світ.

??? Часто задаваемые вопросы по збірній Сан-Томе і Принсіпі:

  • Які найбільші досягнення збірної Сан-Томе і Принсіпі?
  • Які найвідоміші футболісти збірної Сан-Томе і Принсіпі?
  • Які шанси збірної Сан-Томе і Принсіпі на потрапляння на чемпіонат світу?
  • Хто є нинішнім головним тренером збірної Сан-Томе і Принсіпі?
  • Яке прізвисько має збірна Сан-Томе і Принсіпі?

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *