Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

Тельмо Сарра: Іспанський футболіст, легенда Прімери

Хто такий Тельмо Сарра?

Тельмо Сарраонайндія Монтойя, більш відомий як Тельмо Сарра, був іспанським футболістом, який грав на позиції нападника. За свою кар'єру він провів понад 500 матчів і забив понад 300 голів, ставши одним із найкращих бомбардирів в історії іспанського футболу.

Ранні роки

Тельмо Сарра народився 20 січня 1921 року в місті Ерандіо в Країні Басків, Іспанія. Він почав грати у футбол у місцевому клубі "Ерандіо", де швидко привернув увагу скаутів більш відомих клубів. У 1936 році він перейшов в "Атлетік Більбао", один з найкращих клубів Іспанії, де він провів більшу частину своєї кар'єри.

Кар'єра в Атлетіку Більбао

У складі "Атлетіка Більбао" Тельмо Сарра досяг великих успіхів. Він виграв шість чемпіонських титулів, чотири Кубка Іспанії і один Кубок Європейських чемпіонів (попередник сучасної Ліги чемпіонів УЄФА). Він також став найкращим бомбардиром Прімери шість разів, що є рекордним показником.

Кар'єра в збірній Іспанії

Тельмо Сарра також виступав за збірну Іспанії. Він дебютував за національну команду у 1941 році і зіграв у 20 матчах, забивши 15 голів. Він представляв Іспанію на чемпіонаті світу 1950 року в Бразилії, де він забив чотири голи і допоміг команді посісти четверте місце.

Завершення кар'єри

Тельмо Сарра завершив свою кар'єру в 1955 році, після 19 сезонів в "Атлетіку Більбао". Він є одним з найкращих нападників в історії іспанського футболу, який забив понад 300 голів у Прімері і виграв численні трофеї.

Спадщина Тельмо Сарри

Тельмо Сарра є одним з найвідоміших іспанських футболістів в історії. Він був майстерним бомбардиром, який володів відмінною технікою і чудовим завершальним ударом. Він також був лідером на полі і користувався великою повагою серед партнерів по команді і вболівальників.

Висновок

Тельмо Сарра був одним з найкращих іспанських футболістів в історії. Він забив понад 300 голів у Прімері і виграв численні трофеї. Він також був членом збірної Іспанії, яка посіла четверте місце на чемпіонаті світу 1950 року. Сарра є легендою іспанського футболу і його ім'я назавжди вписане в його історію.

Часто задавані питання

  • Скільки голів забив Тельмо Сарра в Прімері?

Тельмо Сарра забив 251 гол у Прімері.

  • Скільки разів Тельмо Сарра ставав найкращим бомбардиром Прімери?

Тельмо Сарра шість разів ставав найкращим бомбардиром Прімери.

  • Скільки трофеїв Тельмо Сарра виграв з Атлетіком Більбао?

Тельмо Сарра виграв шість чемпіонських титулів, чотири Кубка Іспанії і один Кубок Європейських чемпіонів з Атлетіком Більбао.

  • Скільки матчів Тельмо Сарра зіграв за збірну Іспанії?

Тельмо Сарра зіграв 20 матчів за збірну Іспанії.

  • Які нагороди отримав Тельмо Сарра за свою кар'єру?

Тельмо Сарра отримав нагороду "Приз Пічічі" (для найкращого бомбардира) шість разів і був включений в список FIFPro World XI в 1950 році.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *