Суперкубок ОАЕ з футболу 2022  — 25-й розіграш турніру, який пройшов 25 лютого 2023 року на стадіоні Аль-Нахайян в Абу-Дабі. У матчі зустрілися чемпіон ОАЕ «Аль-Айн» і володар кубка Президента ОАЕ «Шарджа».

Історія турніру

Суперкубок ОАЕ з футболу був вперше проведений у 1989 році. Турнір проводиться щорічно між чемпіоном ОАЕ та володарем кубка Президента ОАЕ. У разі, якщо одна команда виграє і чемпіонат, і кубок, то в Суперкубку грають фіналісти кубка Президента ОАЕ.

Учасники матчу

Аль-Айн

«Аль-Айн» — один із найсильніших клубів ОАЕ. Команда 13 разів вигравала чемпіонат країни, 7 разів — кубок Президента ОАЕ та 5 разів — Суперкубок ОАЕ. У сезоні 2021/22 «Аль-Айн» став чемпіоном ОАЕ, набравши 67 очок у 26 матчах.

Шарджа

«Шарджа» — ще один сильний клуб ОАЕ. Команда 6 разів вигравала чемпіонат країни, 8 разів — кубок Президента ОАЕ та 3 рази — Суперкубок ОАЕ. У сезоні 2021/22 «Шарджа» виграла кубок Президента ОАЕ, обігравши у фіналі «Аль-Аглі» з рахунком 1:0.

Матч

Матч між «Аль-Айном» та «Шарджею» проходив у рівній боротьбі. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. У другому таймі «Аль-Айн» вийшов вперед завдяки голу Коджо Лаба. Однак «Шарджа» змогла відігратися на 80-й хвилині матчу завдяки голу Басселя Абдулхамід. Рахунок 1:1 протримався до кінця основного і додаткового часу. У серії пенальті точнішими виявилися футболісти «Шарджі», які перемогли з рахунком 4:3.

Переможець

Переможцем Суперкубка ОАЕ з футболу 2022 стала «Шарджа». Для команди це був четвертий трофей Суперкубка ОАЕ.

Висновок

Суперкубок ОАЕ з футболу 2022 року став яскравим і захоплюючим матчем, який порадував уболівальників обох команд. «Шарджа» заслужено перемогла в серії пенальті, показавши більш міцний характер і волю до перемоги.

Часті питання

  1. Коли відбувся Суперкубок ОАЕ з футболу 2022?
  2. Які команди брали участь у матчі?
  3. Хто виграв Суперкубок ОАЕ з футболу 2022?
  4. Який рахунок був у матчі?
  5. Як закінчився матч?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *