Ерай Джемерт: від захисника Базеля до висхідної зірки Валенсії

Захисник з Базеля, який завоював серця вболівальників в Іспанії та Франції

Ерай Джемерт – швейцарський футболіст, який за свою коротку кар'єру вже встиг зробити собі ім'я в одних з найсильніших чемпіонатів Європи. Народився 4 лютого 1998 року в Базелі, Швейцарія, Джемерт розпочав свою футбольну подорож у місцевій команді Базель, де швидко став невід'ємною частиною основного складу. Його вражаючі виступи в захисті привернули увагу іспанського гіганта Валенсії, який у 2021 році підписав його контракт.

Кар'єра в Базелі та ранні успіхи

Джемерт розпочав свою футбольну кар'єру в молодіжній академії Базеля, де швидко зарекомендував себе як перспективного захисника. У 2015 році, у віці 17 років, він дебютував у першій команді Базеля, ставши наймолодшим гравцем, який коли-небудь виходив на поле в офіційному матчі за клуб. У сезоні 2016/17 він став регулярним гравцем основного складу і допоміг Базелю виграти чемпіонат Швейцарії та Кубок Швейцарії.

Перехід у Валенсію та підтвердження статусу

Влітку 2021 року Джемерт зробив великий крок вперед у своїй кар'єрі, перейшовши у іспанську Валенсію. Незважаючи на те, що він зіткнувся з жорсткою конкуренцією в захисті, швейцарський футболіст швидко завоював довіру тренера і став основним гравцем команди. У сезоні 2021/22 він зіграв 29 матчів у Ла Лізі, допомігши Валенсії фінішувати на дев'ятому місці в турнірній таблиці.

Оренда в Нанті та новий виклик

У серпні 2022 року Джемерт був відданий в оренду французькому Нанту. Цей перехід дозволив йому отримати більше ігрової практики та проявити себе в новому чемпіонаті. У Нанті Джемерт швидко став одним з ключових гравців захисту, допомігши команді піднятися вгору по турнірній таблиці Ліги 1.

Міжнародна кар'єра та майбутнє Джемерта

Джемерт також є важливою частиною збірної Швейцарії. Він дебютував у національній команді в 2019 році і був включений у її склад на чемпіонат світу 2022 року в Катарі. На турнірі Джемерт зіграв у всіх трьох матчах групового етапу, допомігши Швейцарії вийти в плей-офф.

Майбутнє Ерая Джемерта виглядає дуже перспективним. Його вражаючі виступи в Валенсії та Нанті привернули увагу багатьох топ-клубів Європи, і він, безсумнівно, буде одним з найзатребуваніших захисників на трансферному ринку в найближчі роки.

Заголовки та підзаголовки статті

 1. Ерай Джемерт: від захисника Базеля до висхідної зірки Валенсії
 2. Кар'єра в Базелі та ранні успіхи
 3. Перехід у Валенсію та підтвердження статусу
 4. Оренда в Нанті та новий виклик
 5. Міжнародна кар'єра та майбутнє Джемерта

Висновок

Ерай Джемерт – один з найталановитіших молодих захисників в Європі. Його вражаючі виступи в Базелі, Валенсії та Нанті привернули увагу багатьох топ-клубів, і він, безсумнівно, буде одним з найзатребуваніших захисників на трансферному ринку в найближчі роки.

Часті запитання

 1. На якій позиції грає Ерай Джемерт?
  • Ерай Джемерт грає на позиції центрального захисника.
 2. Які клуби представляв Ерай Джемерт?
  • Ерай Джемерт представляв такі клуби: Базель, Валенсія та Нант.
 3. Скільки матчів зіграв Ерай Джемерт у Ла Лізі?
  • У сезоні 2021/22 Ерай Джемерт зіграв 29 матчів у Ла Лізі.
 4. Скільки матчів зіграв Ерай Джемерт на чемпіонаті світу 2022 року?
  • Ерай Джемерт зіграв у всіх трьох матчах групового етапу чемпіонату світу 2022 року.
 5. Які перспективи Ерая Джемерта на майбутнє?
  • Ерая Джемерта вважають одним з найталановитіших молодих захисників в Європі, і він, безсумнівно, буде одним з найзатребуваніших захисників на трансферному ринку в найближчі роки.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *