Важно!
Пт. Мар 1st, 2024

«Горсенс» — данський футбольний клуб з однойменного міста

«Горсенс» — це данський футбольний клуб з однойменного міста Горсенс. Він був заснований 1994 року в результаті злиття двох клубів: «ГІФ Горсенс» і «Еггорд». Клуб виступає в данській Суперлізі, вищому дивізіоні данського футболу.

Історія клубу

«Горсенс» був заснований 1994 року в результаті злиття двох клубів: «ГІФ Горсенс» і «Еггорд». Обидва клуби мали довгу історію і були добре відомі в Данії. «ГІФ Горсенс» був заснований 1919 року, а «Еггорд» — 1910 року.

У 1994 році клуби вирішили об'єднатися, щоб створити більш сильний клуб. Новий клуб був названий «Горсенс» і почав виступати в данській Першій лізі, другому дивізіоні данського футболу.

У 2000 році «Горсенс» вийшов у Суперлігу, найвищий дивізіон данського футболу. Клуб провів у Суперлізі 11 сезонів, але в 2011 році вилетів у Першу лігу. У 2013 році «Горсенс» знову вийшов у Суперлігу і з тих пір виступає в ній.

Досягнення клубу

«Горсенс» жодного разу не вигравав чемпіонат Данії. Найкраще досягнення клубу — друге місце в сезоні 2012/13 років. Також «Горсенс» двічі вигравав Кубок Данії в 2012 і 2021 роках.

Стадіон клубу

«Горсенс» проводить свої домашні матчі на стадіоні «Каструп Парк». Стадіон був побудований в 1920 році і вміщує 10 400 глядачів.

Гравці клубу

У складі «Горсенса» виступає ряд відомих гравців, серед яких:

  • Расмус Нільсен — центральний захисник, який є капітаном збірної Данії
  • Каспер Сков — вінгер, який виступав за збірну Данії
  • Маркус Мньо — нападник, який виступав за збірну Норвегії

Тренер клубу

Тренером «Горсенса» є Йеспер Фредберг. Фредберг є колишнім гравцем «Горсенса», який виступав за клуб з 1994 по 2005 рік. Після завершення ігрової кар'єри Фредберг став тренером і в 2019 році очолив «Горсенс».

Висновок

«Горсенс» — один із найвідоміших футбольних клубів Данії. Клуб має багату історію і виступає у вищому дивізіоні данського футболу. «Горсенс» двічі вигравав Кубок Данії і є одним із найсильніших клубів країни.

Питання, що часто задаються

  • Коли був заснований клуб «Горсенс»?

Клуб «Горсенс» був заснований у 1994 році.

  • Які найкращі досягнення клубу «Горсенс»?

Найкраще досягнення клубу «Горсенс» — друге місце в чемпіонаті Данії в сезоні 2012/13 років. Також «Горсенс» двічі вигравав Кубок Данії в 2012 і 2021 роках.

  • На якому стадіоні «Горсенс» проводить свої домашні матчі?

«Горсенс» проводить свої домашні матчі на стадіоні «Каструп Парк».

  • Хто є тренером «Горсенса»?

Тренером «Горсенса» є Йеспер Фредберг.

  • Які найвідоміші гравці «Горсенса»?

У складі «Горсенса» виступає ряд відомих гравців, серед яких: Расмус Нільсен, Каспер Сков і Маркус Мньо.

By admin

Related Post

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *