Футбольний Клуб «Металург-2» – Запоріжжя

Що таке Футбольний Клуб «Металург-2»?

Футбольний Клуб «Металург-2» – заснований 2002 року український футбольний клуб з міста Запоріжжя, яке було фарм-клубом ФК «Металург». Команда розпочала свої виступи у 2003 році у Другій лізі України, після звільнення першої команди "Металурга" зі змагань через фінансові проблеми. У 2009 році клуб розпущений разом із основною командою через фінансові проблеми.

Історія Клубу

Історія ФК «Металург-2» нерозривно пов'язана з історією ФК «Металург». Фарм-клуб було створено у 2002 році, щоб забезпечити молодим гравцям можливість ігрової практики. Команда розпочала свої виступи у Другій лізі України у 2003 році, і відразу ж зайняла 2 місце у групі «Б». У наступних сезонах «Металург-2» стабільно виступав у Другій лізі, займаючи місця у середині турнірної таблиці.

У 2009 році ФК «Металург» був позбавлений професійного статусу через фінансові проблеми. Через це «Металург-2» також був розпущений.

Досягнення Клубу

За свою коротку історію ФК «Металург-2» не здобув жодних значних трофеїв. Найкращим результатом клубу було 2 місце у групі «Б» Другої ліги України у сезоні 2003/04.

Стадіон Клубу

Свої домашні матчі ФК «Металург-2» проводив на стадіоні «Спартак-ЗІГМУ». Стадіон був розташований у Шевченківському районі Запоріжжя і вміщував 6000 глядачів.

Власники та Фінансування Клубу

Власниками ФК «Металург-2» були президент футбольного клубу "Металург" Володимир Матушкін та генеральний директор футбольного клубу "Металург" Сергій Лаврінчук. Клуб фінансувався за рахунок коштів, що виділялися ФК «Металург».

Висновок

ФК «Металург-2» – український футбольний клуб з міста Запоріжжя, який розпочав свої виступи у 2003 році у Другій лізі України. У 2009 році клуб розпущений разом із основною командою через фінансові проблеми.

5 запитань, що часто задаються:

  1. Які були найкращі досягнення ФК «Металург-2»?
  2. На якому стадіоні проводив свої домашні матчі ФК «Металург-2»?
  3. Хто були власниками ФК «Металург-2»?
  4. З яких джерел фінансувався ФК «Металург-2»?
  5. Чому ФК «Металург-2» був розпущений у 2009 році?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *