Василь Кульков: Від зіркового фубтоліста до успішного тренера

Хто такий Василь Кульков?

Василь Сергійович Кульков — легенда радянського та російського футболу. Він народився 11 червня 1966 року в Москві та розпочав свою кар’єру в місцевому клубі “Динамо”. Його гра вирізнялася чудовою технікою, високою швидкістю та неймовірною працездатністю. Завдяки своїм якостям, Кульков швидко став основним гравцем “Динамо” і в 1989 році отримав звання Майстра спорту.

Збірні СРСР, СНД та росії

Талант Кулькова не залишився непоміченим і на міжнародному рівні. У 1988 році він дебютував у складі збірної СРСР, а в 1992 році став частиною збірної СНД. Його наступною збірною стала збірна росії, у складі якої він брав участь у Чемпіонаті світу 1994 року. Загалом, Кульков зіграв 26 матчів у складі збірних і забив 3 голи.

Клубна кар’єра

Клубну кар’єру Кульков розпочав у московському “Динамо”, де провів 8 років і виграв Кубок СРСР у 1984 році. У 1990 році він перейшов до португальського клубу “Бенфіка”, де провів два сезони і став чемпіоном Португалії у 1991 році. Після цього Кульков повернувся до росії і грав за такі клуби, як “Спартак” Москва, “Локомотив” Москва, “Торпедо” Москва і “Сатурн” Раменське. Завершив свою кар’єру він у 2001 році в клубі “Динамо” Москва.

Тренерська кар’єра

Після завершення кар’єри гравця, Кульков розпочав тренерську кар’єру. У 2002 році він став головним тренером московського “Динамо”. Пізніше він очолював такі клуби, як “Сатурн” Раменське, “Кубань” Краснодар, “Томь” Томськ і “Волга” Нижній Новгород. У 2015 році він став головним тренером національної збірної росії, але був звільнений через незадовільні результати команди.

Смерть

Василь Кульков помер 10 жовтня 2020 року у віці 54 років. Причиною смерті стала зупинка серця. Його смерть стала великою втратою для російського футболу, адже він був одним з найвидатніших гравців і тренерів в історії країни.

Висновок

Василь Кульков був легендарним футболістом і тренером, який зробив значний внесок у розвиток російського футболу. Його гра характеризувалася чудовою технікою, високою швидкістю та невтомною працездатністю. Кульков став одним з найкращих гравців у історії збірної росії, а також вигравав чемпіонати у Португалії та росії. Після завершення кар’єри гравця, він став успішним тренером, очолюючи багато клубів, у тому числі і національну збірну росії. Смерть Кулькова у 2020 році стала великою втратою для російського футболу.

Часто задаються питання

 1. Де народився Василь Кульков?

  Василь Кульков народився в Москві, росія.
 2. За які клуби грав Василь Кульков?

  Василь Кульков грав за такі клуби, як “Динамо” Москва, “Бенфіка”, “Спартак” Москва, “Локомотив” Москва, “Торпедо” Москва і “Сатурн” Раменське.
 3. За які збірні грав Василь Кульков?

  Василь Кульков грав за збірні СРСР, СНД та росії.
 4. Які трофеї виграв Василь Кульков?

  Василь Кульков виграв такі трофеї: Кубок СРСР (1984), чемпіон Португалії (1991).
 5. Коли помер Василь Кульков?

  Василь Кульков помер 10 жовтня 2020 року.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *