Милош Красич: від потенційної зірки до забутої надії

Хто такий Милош Красич?

Милош Красич – сербський футболіст, правий півзахисник польської “Лехії” (Гданськ). Народився 1 листопада 1984 року в Косовській Митровиці, СФРЮ. Вихованець футбольної академії белградського “Партизана”. У 2004 році дебютував у складі головної команди “Партизана” і швидко став одним з ключових гравців клубу. У складі “Партизана” Красич виграв два чемпіонати Сербії (2005, 2006) та один Кубок Сербії (2005).

Кар’єра в збірній Сербії

У 2006 році дебютував у складі збірної Сербії і Чорногорії. У 2008 році був включений до складу збірної Сербії на чемпіонат Європи 2008 року. На цьому турнірі Красич відзначився голом у ворота збірної Польщі (2:0).

Трансфер в московський ЦСКА

У 2009 році Красич перейшов з “Партизана” до московського ЦСКА за 15 мільйонів євро. У складі ЦСКА Красич став чемпіоном росії (2010), володарем Кубка росії (2009, 2010) та Суперкубка росії (2010). У 2011 році Красич був включений до складу збірної Сербії на чемпіонат світу 2010 року, але на цьому турнірі він не зіграв жодного матчу.

Оренда в Ювентус

У 2012 році Красич був відданий в оренду італійському “Ювентусу”. У складі “Ювентуса” Красич відзначився голом у ворота “Наполі” (1:1). Однак в цілому в “Ювентусі” Красич не зміг закріпитися в основному складі і в 2013 році повернувся в ЦСКА.

Завершення кар’єри

Після повернення в ЦСКА Красич не зміг повернути собі колишню форму і в 2015 році покинув клуб. Після цього він виступав за грецький “Атромітос”, сербські “Партизан” та “Радник”, а також польську “Лехію” (Гданськ). У 2018 році Красич завершив ігрову кар’єру.

Висновок

Милош Красич був одним з найобдарованіших футболістів свого покоління. Однак він так і не зміг реалізувати свій потенціал і став ще одним прикладом того, що талант не завжди гарантує успіх у футболі.

Найчастіші запитання по темі статті:

  1. Де народився Милош Красич?
  2. За які клуби виступав Милош Красич протягом своєї кар’єри?
  3. Яких успіхів досяг Милош Красич у складі “Партизана”?
  4. У складі яких збірних грав Милош Красич?
  5. Коли Милош Красич завершив свою кар’єру?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *