Сабрі Лямуші: Від зірки футболу до успішного тренера

Сабрі Лямуші (фр. Sabri Lamouchi, нар. 9 листопада 1971, Ліон) – колишній французький футболіст туніського походження, що грав на позиції півзахисника. Після завершення ігрової кар’єри став футбольним тренером.

Життя та кар’єра Сабрі Лямуші

Сабрі Лямуші народився 9 листопада 1971 року в місті Ліон, Франція. Він із раннього дитинства проявляв любов до футболу та мав талант до цієї гри.

Сабрі Лямуші розпочав свою професійну кар’єру в клубі “Олімпік Ліон”, де грав з 1989 по 1998 рік. За цей час він став одним із ключових гравців команди та допоміг їй виграти кілька титулів, включаючи Кубок Франції в 1998 році.

У 1998 році Сабрі Лямуші перейшов в італійський клуб “Парма”, де грав до 2000 року. В Італії він також досяг успіху, вигравши у складі “Парми” Кубок УЄФА в 1999 році.

Після закінчення кар’єри в Італії, Сабрі Лямуші повернувся до Франції, де грав за клуби “Монако”, “Марсель” та “Лілль”. У складі “Монако” він виграв ще один Кубок Франції в 2003 році.

У 2009 році Сабрі Лямуші завершив свою ігрову кар’єру і розпочав тренерську кар’єру. Він працював у різних клубах, таких як “Луан-Кюізо”, “Генгам” та “Нант”. У 2020 році він став головним тренером англійського клубу “Ноттінгем Форест”.

Досягнення Сабрі Лямуші

Як гравець, Сабрі Лямуші досяг таких успіхів:

* Чемпіон Франції (1995, 1997)
* Володар Кубка Франції (1998, 2003)
* Володар Суперкубка Франції (1997)
* Володар Кубка УЄФА (1999)

Як тренер, Сабрі Лямуші досяг таких успіхів:

* Чемпіон Ліги 2 (2019)

Особисте життя Сабрі Лямуші

Сабрі Лямуші одружений і має двох дітей. Він є мусульманином і вільно володіє французькою, італійською, англійською та арабською мовами.

Висновок

Сабрі Лямуші – відомий французький футболіст та тренер. Він досяг значних успіхів як гравець і як тренер. Сабрі Лямуші є прикладом людини, яка досягла своїх цілей завдяки наполегливості та таланту.

Часті запитання про Сабрі Лямуші

1. Коли народився Сабрі Лямуші?
2. Де розпочиналася професійна кар’єра Сабрі Лямуші?
3. Які клуби представляв Сабрі Лямуші під час своєї ігрової кар’єри?
4. Які успіхи досяг Сабрі Лямуші як гравець?
5. Які успіхи досяг Сабрі Лямуші як тренер?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *