Мохаммед Аль-Хілайві: Легенда Саудівського Футболу

Хто такий Мохаммед Аль-Хілайві?

Мохаммед Аль-Хілайві — легендарний саудівський футболіст, який прославився на позиції захисника. Народився 1 вересня 1971 року в Джидді, Саудівська Аравія. Мохаммед Аль-Хілайві був відомий своєю видатную технікою, швидкістю та силою. Він зробив кар’єру на національному та міжнародному рівні, ставши одним з найбільш шанованих гравців у Саудівській Аравії.

Кар’єра Мохаммеда Аль-Хілайві

Мохаммед Аль-Хілайві почав свою кар’єру в футбольному клубі “Аль-Іттіхад” з Джидди. З 1994 по 2008 рік він був ключовим гравцем команди, провівши понад 200 матчів і забивши 15 голів. Його видатна гра допомогла “Аль-Іттіхаду” виграти численні національні титули, включаючи чемпіонат Саудівської Аравії та Кубок Короля. На міжнародному рівні Мохаммед Аль-Хілайві представляв збірну Саудівської Аравії на чотирьох чемпіонатах світу, включаючи мундіаль 1998 року у Франції, де його команда вийшла в другий раунд.

Досягнення Мохаммеда Аль-Хілайві

Мохаммед Аль-Хілайві був одним з найуспішніших саудівських футболістів усіх часів. За свою кар’єру він виграв zahlreiche національні та міжнародні титули, зокрема:

  • Чемпіон Саудівської Аравії (6 разів)
  • Кубок Короля (4 рази)
  • Кубок Кронпринца Саудівської Аравії (3 рази)
  • Аравійська Ліга чемпіонів (2 рази)
  • Кубок володарів кубків Азії (1 раз)

Спадщина Мохаммеда Аль-Хілайві

Мохаммед Аль-Хілайві був одним з найбільших футболістів Саудівської Аравії. Він назавжди залишиться в пам’яті вболівальників як видатний гравець, який приніс багато радості та слави своїй країні. Його внесок у розвиток саудівського футболу неоціненний, і він продовжує бути зразком для молодих футболістів.

Висновок

Мохаммед Аль-Хілайві був легендою саудівського футболу. Його кар’єра була наповнена національними та міжнародними досягненнями, а його видатна гра надихнула покоління молодих футболістів. Мохаммед Аль-Хілайві помер 13 червня 2013 року в Джидді, але його спадщина продовжує жити.

5 запитань, що часто задаються про Мохаммеда Аль-Хілайві:

  1. Які були найбільші досягнення Мохаммеда Аль-Хілайві?
  2. Які клуби представляв Мохаммед Аль-Хілайві?
  3. На яких чемпіонатах світу грав Мохаммед Аль-Хілайві?
  4. Які титули збірної Саудівської Аравії виграв Мохаммед Аль-Хілайві?
  5. Як закінчилася кар’єра Мохаммеда Аль-Хілайві?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *