Саммер Рей: Від футбольного поля до рингу WWE

Від модельної кар’єри до американського футболу

Деніель Моне розпочала свою кар’єру в модельному бізнесі, з’являючись у численних журналах і рекламних кампаніях. Її природна краса та атлетична будова тіла швидко привернули увагу, і незабаром вона увійшла до світу спорту, приєднавшись до клубу з американського футболу «Чикаго Блісс» із Lingerie Football League.

Початок кар’єри в WWE

У 2011 році Деніель Моне підписала контракт із WWE і почала виступати в їхньому підготовчому центрі в Орландо, штат Флорида. Вона дебютувала на рингу в 2013 році під ім’ям Саммер Рей. Її атлетизм і харизма швидко зробили її улюбленицею вболівальників, і вона почала підніматися по рейтингу.

Завоювання титулів

У 2014 році Саммер Рей стала чемпіонкою NXT, перемігши Шарлотту Флер. Це була її перша велика перемога в WWE, і вона зміцнювала своє становище як одна з найкращих жінок-реслерів компанії.

Участь у командних боях

У 2015 році Саммер Рей сформувала команду з Таміною Снукою, і вони стали відомі як «The Bestie in the World» («Найкращі друзі у світі»). Команда мала великий успіх, вигравши декілька матчів і змагаючись за чемпіонські титули.

Виступи в основному складі

У 2016 році Саммер Рей була переведена до основного складу WWE. Вона швидко стала однією з найпопулярніших жінок-реслерів компанії, виступаючи на таких шоу, як Raw і SmackDown.

Завершення виступів у WWE

У 2017 році Саммер Рей покинула WWE. Після цього вона присвятила себе модельному бізнесу, телевізійним проектам і соціальним мережам. Сьогодні вона залишається однією з найулюбленіших фанатами жінок-реслерів, і її повернення на ринг завжди бажане.

Висновок

Саммер Рей – непересічна особистість у світі реслінгу. Вона почала свою кар’єру в модельному бізнесі та американському футболі, перш ніж знайти своє покликання в WWE. Її атлетизм, харизма і нев’януча краса зробили її улюбленицею вболівальників. Незважаючи на свій досить короткий період виступів у WWE, Саммер Рей залишила яскравий слід в історії компанії.

5 запитань, що часто задаються про Саммер Рей:

  1. Коли Саммер Рей підписала контракт із WWE?
  2. У якому році Саммер Рей стала чемпіонкою NXT?
  3. З якою реслеркою Саммер Рей сформувала команду “The Bestie in the World”?
  4. Коли Саммер Рей покинула WWE?
  5. Чим Саммер Рей займається після завершення виступів у WWE?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *