«Кішварда» (угор. Kisvárda) — професіональний угорський футбольний клуб з однойменного міста.

Історія клубу

ФК «Кішварда» був заснований в 1911 році групою місцевих ентузіастів футболу. Перші роки свого існування клуб грав на аматорському рівні, але в 1936 році він став професійним клубом і приєднався до угорської ліги. У 1940 році «Кішварда» виграв свій перший трофей – Кубок Угорщини. У наступні роки клуб кілька разів ставав учасником фінальних матчів національного кубка, але перемогти так і не вдалося.

Успіхи клубу

У 1996 році «Кішварда» вийшла у вищу лігу чемпіонату Угорщини, де виступає і донині. Найкращим результатом клубу в чемпіонаті є четверте місце в 2002 році. У 2007 році «Кішварда» вдруге виграла Кубок Угорщини, а в 2015 році клуб став володарем Суперкубка Угорщини.

Стадіон клубу

ФК «Кішварда» проводить свої домашні матчі на стадіоні «Вереш Ендре Штадіон», який вміщує 8364 глядачі. Стадіон був побудований в 1923 році і кілька разів реконструювався. Останню реконструкцію стадіон зазнав у 2015 році, в результаті якої його місткість була збільшена до 8364 глядачів.

Склад команди

У складі «Кішварди» виступають такі відомі футболісти, як півзахисник Іштван Ковач, нападник Роберт Мадунянін і воротар Данило Варга.

Тренери клубу

Головним тренером «Кішварди» є Міхай Ражванович, який очолив команду в 2018 році. До цього Ражванович працював з такими клубами, як «Ференцварош», «Уйпешт» і «Діошдьйор».

Вболівальники клубу

У «Кішварди» є велика і віддана армія вболівальників, які з року в рік підтримують свою команду на домашніх і виїзних матчах.

Висновок

ФК «Кішварда» є одним з найстаріших і найуспішніших футбольних клубів Угорщини. Клуб виграв два кубка Угорщини, один Суперкубок Угорщини і неодноразово ставав учасником фінальних матчів національного кубка. «Кішварда» є також одним з найпопулярніших клубів в країні і має велику армію вболівальників.

Часті питання про ФК «Кішварда»:


  1. Коли був заснований ФК «Кішварда»?

  2. Які найкращі досягнення клубу?

  3. На якому стадіоні грає «Кішварда»?

  4. Хто є головним тренером «Кішварди»?

  5. Які найвідоміші футболісти виступали за «Кішварду»?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *