Емерік Лапорт: Путь від Ажена до “Ан-Насра”

У світі футболу є багато видатних гравців, які залишили свій слід в історії цього виду спорту. Одним з таких гравців є Емерік Лапорт, центральний захисник саудитського клубу “Ан-Наср” та молодіжної збірної Франції. У цій статті ми познайомимося з його кар’єрою, досягненнями та особистим життям.

Життя до футболу

Емерік Лапорт народився 27 травня 1994 року в місті Ажен, Франція, в сім’ї баскського та французького походження. З ранніх років він захоплювався футболом і багато часу проводив граючи у дворі.

Початок кар’єри

У юному віці Емерік приєднався до місцевої футбольної школи, де проявив свої незаперечні футбольні здібності. Згодом він потрапив до молодіжної команди клубу “Байонна”, а у 2012 році дебютував у першій команді.

Перехід в “Атлетік Більбао”

Вражаюча гра Лапорта привернула увагу представників іспанського футбольного клубу “Атлетік Більбао”. У 2012 році він перейшов до іспанського клубу “Атлетік Більбао”, де швидко став ключовим гравцем команди.

Виступи за “Манчестер Сіті”

У 2018 році Емерік Лапорт перейшов до англійського клубу “Манчестер Сіті” за рекордну суму в 65 мільйонів євро. У складі “городян” він виграв численні трофеї, в тому числі Прем’єр-лігу, Кубок Англії та Кубок ліги.

Кар’єра в “Ан-Насрі”

У 2023 році Лапорт покинув “Манчестер Сіті” і приєднався до саудитського клубу “Ан-Наср”. У цій команді він грає разом з португальським нападником Кріштіану Роналду.

Висновок

Емерік Лапорт пройшов довгий шлях від вулиць Ажена до вершин світового футболу. Він є зразком самовідданості та відданості спорту. Його кар’єра ще далека від завершення, і ми можемо очікувати від нього ще багато чого в майбутньому.

Питання, що часто задаються:

  1. Як Емерік Лапорт почав свою футбольну кар’єру?
  2. Які команди представляв Лапорт протягом своєї кар’єри?
  3. Якими досягненнями може похвалитися Емерік Лапорт?
  4. Чому Лапорт вирішив покинути “Манчестер Сіті”?
  5. Які амбіції Емеріка Лапорта на майбутнє?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *