Кубок Америки з футболу 1999 року: Тридцять дев’ятий розіграш головного футбольного турніру серед національних збірних Південної Америки

Історичний контекст

Кубок Америки з футболу — одне з найстаріших і найпрестижніших спортивних змагань у світі. Перший турнір відбувся в 1916 році, і з того часу він проводиться регулярно, за винятком кількох років. Кубок Америки — це змагання між найкращими національними збірними Південної Америки, і він є одним з найважливіших турнірів для команд цього регіону.

Підготовка до турніру

Тридцять дев’ятий розіграш Кубка Америки відбувся в 1999 році в Парагваї. Турнір був присвячений сторіччю Парагвайської футбольної асоціації. На турнір прибули всі найсильніші збірні Південної Америки, серед яких були Бразилія, Аргентина, Уругвай, Чилі, Колумбія, Перу, Еквадор, Венесуела і Болівія.

Формат турніру

Учасники були розділені на три групи по три команди в кожній. Дві найкращі збірні з кожної групи виходили до чвертьфіналу. Чвертьфінали, півфінали і фінал проводилися за системою плей-офф.

Короткі подробиці турніру

Турнір розпочався 30 червня 1999 року і тривав до 18 липня 1999 року. Усього було зіграно 26 матчів, в яких було забито 87 голів. Середня відвідуваність матчів становила 30 000 глядачів.

Переможцем турніру стала збірна Бразилії, яка у фіналі перемогла збірну Уругваю з рахунком 3:0. Це була четверта перемога Бразилії в Кубку Америки.

Найкращим гравцем турніру був визнаний бразильський півзахисник Рівалдо, який забив 5 голів і віддав 3 гольові передачі.

Висновок

Кубок Америки з футболу 1999 року був яскравим і незабутнім турніром, який увійшов в історію як один з найкращих розіграшів Кубка Америки. Турнір подарував нам безліч яскравих матчів і голів, а також виявив нових зірок футболу.

Найчастіші задавальні запитання

1. Хто став переможцем Кубка Америки з футболу 1999 року?

Переможцем Кубка Америки з футболу 1999 року стала збірна Бразилії.

2. Хто був найкращим гравцем турніру?

Найкращим гравцем турніру був визнаний бразильський півзахисник Рівалдо.

3. Скільки голів було забито у фінальному матчі?

У фінальному матчі було забито 3 голи.

4. Скільки команд брали участь у турнірі?

У турнірі брали участь 9 команд.

5. Де проходив турнір?

Турнір проходив у Парагваї.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *