FIFA 20

By admin Гру 30, 2023

FIFA 20: революційне футбольне моделювання від Electronic Arts

Зірки виходять на поле

FIFA 20 – це футбольна відеігра-симулятор, розроблена компанією EA Sports і видана Electronic Arts. Це 27-а гра в серії FIFA, що вийшла 27 вересня 2019 року для Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch та Stadia. FIFA 20 включає понад 700 клубів, 30 ліг та 17 000 гравців. У грі є різноманітні режими, зокрема кар’єрний режим, режим Ultimate Team і режим VOLTA Football.

Задаючи стандарти віртуального футболу

FIFA 20 отримала загалом схвальні відгуки від критиків, які похвалили її покращений геймплей, оновлену графіку та нові функції. Гра отримала оцінку 83 із 100 на Metacritic, що базується на 84 відгуках. IGN дав грі оцінку 8,5 із 10, заявивши, що “FIFA 20 — це найкраща гра серії за останні роки”. GameSpot дав грі оцінку 8 із 10, сказавши, що “FIFA 20 — це чудовий футбольний симулятор, який обов’язково сподобається фанатам серії”.

Ключові особливості, що виділяють FIFA 20

У FIFA 20 представлено кілька нових функцій, які значно покращують ігровий процес та враження від нього. Серед цих особливостей — VOLTA Football, новий режим вуличної гри, який переносить гравців на унікальні майданчики по всьому світу. У режимі Ultimate Team з’явилася нова система об’єктів, яка дозволяє гравцям заробляти об’єкти за виконання завдань та досягнення цілей. Кар’єрний режим було перероблено, тепер він включає нову систему трансферів, додаткові варіанти налаштування та можливість створити власного менеджера.

Критичні відгуки та сприйняття користувачів

FIFA 20 отримала позитивні відгуки від критиків, які похвалили покращений ігровий процес, оновлену графіку та нові функції. Однак гра також отримала деяку критику за відсутність значних змін у режимі кар’єри та за микротранзакции. Незважаючи на це, FIFA 20 стала комерційним успіхом, продавши понад 10 мільйонів копій за перший тиждень після виходу.

Переосмислення вуличної гри з VOLTA Football

Одним із найзначніших доповнень до FIFA 20 є режим VOLTA Football, що відтворює справжній дух вуличного футболу. Цей режим дозволяє гравцям створити власну команду та змагатися в матчах 3 на 3, 4 на 4 або 5 на 5 на унікальних майданчиках по всьому світу. VOLTA Football також має власну систему прогресії, яка дозволяє гравцям покращувати навички свого гравця та розблоковувати нові предмети для налаштування.

Висновок

FIFA 20 — це чудова футбольна відеогра, яка пропонує захоплюючий ігровий процес, оновлену графіку та безліч нових функцій. Гра обов’язково сподобається як шанувальникам серії FIFA, так і новим гравцям.

Часто задавані питання про FIFA 20:

1. Які нові функції є в FIFA 20?
2. Як відгукнулися критики про FIFA 20?
3. Які найпопулярніші режими в FIFA 20?
4. Що таке VOLTA Football?
5. Чи є в FIFA 20 мікротранзакції?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *