«Кроулі Таун» (англ. «Crawley Town F.C.»): Історія, Досягнення та Майбутнє Англійського Футбольного Клубу


Хто Такі «Кроулі Таун»?

«Кроулі Таун» (англ. «Crawley Town F.C.») є англійським футбольним клубом, який базується в місті Кроулі, Західний Суссекс. Клуб був заснований у 1896 році і в даний час виступає в Першій Лізі, третьому рівні англійської футбольної піраміди.

Історія «Кроулі Таун»

«Кроулі Таун» був заснований в 1896 році групою працівників місцевого заводу з виробництва цегли. Перший матч клуб провів 24 жовтня 1896 року проти команди «Іст Грінстед», який завершився перемогою «Кроулі Таун» з рахунком 3:2.

У ранні роки «Кроулі Таун» виступав у місцевих лігах. У 1920 році клуб приєднався до Південної Ліги, де виступав до 1977 року. У 1977 році «Кроулі Таун» став одним із засновників Південно-Східної Конференції, де виступав до 2011 року.

У 2011 році «Кроулі Таун» здобув перемогу в play-off фіналі Південно-Східної Конференції і вийшов у Першу Лігу. У своєму першому сезоні в Першій Лізі «Кроулі Таун» зайняв 18-е місце. У 2013 році клуб досяг фіналу плей-офф Першої Ліги, але програв «Йорк Сіті» з рахунком 2:1.

Досягнення «Кроулі Таун»

«Кроулі Таун» є одним з найуспішніших клубів у історії Південно-Східної Конференції. Клуб вигравав цей турнір чотири рази, в 1999, 2000, 2004 і 2011 роках.

Крім того, «Кроулі Таун» вигравав Кубок Південно-Східної Конференції в 2006 році і Кубок Сассексу в 2011 році.

Майбутнє «Кроулі Таун»

«Кроулі Таун» є амбіційним клубом, який прагне піднятися в Чемпіоншип, другий рівень англійської футбольної піраміди. Клуб має сильну команду і талановитого менеджера, тому є всі шанси, що в найближчому майбутньому «Кроулі Таун» досягне своєї мети.

Конкуренти «Кроулі Таун»

Головними конкурентами «Кроулі Таун» є інші клуби з Першої Ліги, такі як «Портсмут», «Плімут Аргайл» і «Бредфорд Сіті». Ці клуби мають приблизно однакові фінансові можливості і прагнуть потрапити в Чемпіоншип.

Висновок

«Кроулі Таун» є амбіційним клубом з багатою історією. Клуб поставив собі за мету піднятися в Чемпіоншип, і є всі шанси, що в найближчому майбутньому він досягне цієї мети.


Поширені Запитання

  1. Коли був заснований «Кроулі Таун»?
  2.           «Кроулі Таун» був заснований в 1896 році.

  3. Які кольори клубу «Кроулі Таун»?
  4.           Кольори клубу «Кроулі Таун» – червоний і чорний.

  5. На якому стадіоні виступає «Кроулі Таун»?
  6.           «Кроулі Таун» виступає на стадіоні «Бродфілд Стедіум», який вміщує 5936 глядачів.

  7. Які найкращі досягнення «Кроулі Таун»?
  8.           Найкращі досягнення «Кроулі Таун» – перемога в Південно-Східній Конференції в 1999, 2000, 2004 і 2011 роках, а також перемога в Кубку Південно-Східної Конференції в 2006 році і Кубку Сассексу в 2011 році.

  9. Хто є головним тренером «Кроулі Таун»?
  10.           Головним тренером «Кроулі Таун» є Кевін Блеквелл.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *