VIVA World Cup: Футбольний турнір для незалежних країн

Що таке VIVA World Cup?

VIVA World Cup — це міжнародний футбольний турнір, який організовує Nouvelle Fédération Board (NF-Board). Турнір проводиться щорічно для команд, зареєстрованих у NF-Board. У турнірі беруть участь команди, які не є членами ФІФА, однак вони зберігають офіційний національний статус, і таким чином отримали право на участь у турнірі.

Історія VIVA World Cup

Перший VIVA World Cup відбувся у 2006 році в Окцитанії, Франція. У турнірі взяли участь 7 команд, переможцем якого стала збірна Саамі. З того часу турнір проводився щорічно у різних країнах.

Формат турніру

Турнір проходить за круговою системою, в якій кожна команда грає з кожною іншою командою. Переможець турніру визначається за кількістю набраних очок. У разі рівності очок переможець визначається за різницею забитих і пропущених м’ячів.

Учасники VIVA World Cup

У турнірі беруть участь команди, які не є членами ФІФА, але вони зберігають офіційний національний статус. До найбільш відомих учасників турніру можна віднести:

  1. Саамі
  2. Окситанія
  3. Прованс
  4. Лапландия
  5. Гоцо

VIVA World Cup 2023

VIVA World Cup 2023 пройде в Іракському Курдистані з 4 по 14 червня. У турнірі візьме участь 12 команд.

Висновок

VIVA World Cup — це унікальний футбольний турнір, який надає можливість командам, які не є членами ФІФА, змагатися на міжнародному рівні. Турнір також є важливим засобом популяризації футболу серед незалежних країн.

Питання, що часто задаються

  1. Що таке VIVA World Cup?
  2. Коли пройшов перший VIVA World Cup?
  3. За якою системою проводиться турнір?
  4. Які команди брали участь у VIVA World Cup?
  5. Де відбудеться VIVA World Cup 2023?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *