Скотт Браун – серце та душа Селтіка

Хто такий Скотт Браун?

Скотт Браун – шотландський футболіст, півзахисник клубу «Селтік». Народився 25 червня 1985 року в Данфермліні. Капітан збірної Шотландії з футболу, а також чемпіон Шотландії в складі «Селтіка» 10 разів.

Його футбольна кар’єра

Футбольну кар’єру розпочинав у клубі «Гіберніан». У 2007 році перейшов до «Селтіка», де став одним із ключових гравців команди. Разом із «кельтами» виграв 10 чемпіонських титулів, 6 Кубків Шотландії та 6 Кубків шотландської ліги.

Капітан “кельтів”

У 2010 році Скотт Браун був обраний капітаном «Селтіка». Він став справжнім лідером команди і вів її до численних перемог. Під його керівництвом «кельти» виграли 7 чемпіонських титулів, 4 Кубки Шотландії та 4 Кубки шотландської ліги.

У збірній Шотландії

За збірну Шотландії Скотт Браун дебютував у 2005 році. На його рахунку 55 матчів та 5 голів. Він є одним із найкращих півзахисників в історії шотландського футболу.

Особисті досягнення

У 2007 році Скотт Браун був визнаний гравцем року в Шотландії. Він також двічі входив до складу символічної збірної чемпіонату Шотландії за версією Шотландської професійної футбольної асоціації.

Висновок

Скотт Браун – один із найкращих футболістів в історії шотландського футболу. Він є капітаном «Селтіка» та збірної Шотландії. Разом із «кельтами» він виграв 10 чемпіонських титулів, 6 Кубків Шотландії та 6 Кубків шотландської ліги. За збірну Шотландії він провів 55 матчів та забив 5 голів.

Запитання, що часто задаються

1. Скільки років Скотту Брауну?
Відповідь: 38 років.

2. Який клуб є першим у кар’єрі Скотта Брауна?
Відповідь: «Гіберніан».

3. У якому році Скотт Браун був обраний капітаном «Селтіка»?
Відповідь: У 2010 році.

4. Скільки чемпіонських титулів Скотт Браун виграв разом із «Селтіком»?
Відповідь: 10.

5. Скільки матчів Скотт Браун провів за збірну Шотландії?
Відповідь: 55 матчів.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *