T&T Hà Nội: Велика сила в’єтнамського футболу

Історія клубу

Клуб був заснований у 2006 році під назвою Hanoi ACB. У 2008 році він був перейменований на T&T Hanoi після того, як його придбала компанія T&T Group. Клуб швидко став одним з провідних клубів В’єтнаму, вигравши свій перший титул V-League у 2010 році.

Досягнення

T&T Hanoi є одним з найбільш успішних клубів в історії В’єтнаму. Вони виграли V-League сім разів, Кубок В’єтнаму три рази і Суперкубок В’єтнаму два рази. Клуб також представляв В’єтнам в АФК Лізі чемпіонів, досягши чвертьфіналу в 2019 році.

Стадіон

T&T Hanoi проводить свої домашні матчі на стадіоні Hàng Đẫy у Ханої. Стадіон був побудований в 1958 році і вміщує 22 500 глядачів. Стадіон також використовується національною збірною В’єтнаму.

Вболівальники

T&T Hanoi має велику і пристрасну базу вболівальників. Клуб відомий своїми гучними і барвистими вболівальниками, які створюють чудову атмосферу на домашніх матчах. Вболівальники T&T Hanoi також відомі своєю відданістю клубу і завжди підтримують команду, навіть у найскладніші часи.

Майбутнє

T&T Hanoi є одним з найпопулярніших клубів у В’єтнамі і має велике майбутнє попереду. Клуб має міцну фінансову основу і талановитий склад гравців. T&T Hanoi також має досвідченого тренера, який знає, як вигравати титули. З усіма цими перевагами, T&T Hanoi, ймовірно, продовжить бути провідним клубом в’єтнамського футболу в найближчі роки.

Висновок

T&T Hanoi є одним з найбільш успішних і популярних клубів у В’єтнамі. Клуб виграв сім титулів V-League, три Кубка В’єтнаму і два Суперкубка В’єтнаму. T&T Hanoi також представляв В’єтнам в АФК Лізі чемпіонів. Клуб має велику і пристрасну базу вболівальників, які створюють чудову атмосферу на домашніх матчах. T&T Hanoi має велике майбутнє попереду і, ймовірно, продовжить бути провідним клубом в’єтнамського футболу в найближчі роки.

Часто задаються питання

  1. Коли був заснований клуб T&T Hanoi?

Клуб був заснований у 2006 році під назвою Hanoi ACB.

  1. Скільки разів T&T Hanoi вигравав V-League?

T&T Hanoi вигравав V-League сім разів.

  1. Який стадіон є домашнім для T&T Hanoi?

Стадіон Hàng Đẫy у Ханої є домашнім для T&T Hanoi.

  1. Скільки глядачів вміщує стадіон Hàng Đẫy?

Стадіон Hàng Đẫy вміщує 22 500 глядачів.

  1. Які найближчі плани T&T Hanoi?

T&T Hanoi планує продовжувати бути провідним клубом в’єтнамського футболу і вигравати титули.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *