Сергій Нагорняк: шлях від футболіста до тренера

Коротка біографія

Сергій Миколайович Нагорняк народився 5 вересня 1971 року у місті Вінниця (Українська РСР). Розпочав свій футбольний шлях у місцевій команді “Нива”, за яку дебютував у 1990 році.
У 1992 році він перейшов до київського “Динамо”, але за основну команду зіграв лише кілька матчів. В подальшому він виступав за низку українських та російських клубів, зокрема “Таврію”, “ЦСКА”, “Сатурн”, “Крила Рад” та “Ростов”. У 2007 році завершив кар’єру гравця.

Кар’єра в збірній Україні

Сергій Нагорняк дебютував у складі збірної України 28 жовтня 1992 року в матчі проти Білорусі, в якому українці здобули перемогу 2:1. Всього за збірну він провів 16 матчів, в яких забив 3 голи. Останній матч у складі національної команди зіграв 14 жовтня 1998 року проти росії, в якому українці поступилися 1:2.

Тренерська кар’єра

Після завершення кар’єри футболіста Сергій Нагорняк розпочав тренерську діяльність. У 2008 році очолив другу команду київського “Динамо”, а у 2010 році став головним тренером команди “Нива” (Тернопіль). У 2012 році він привів “Ниву” до перемоги у чемпіонаті України серед команд Другої ліги.

У 2014 році Сергій Нагорняк був призначений головним тренером команди “Епіцентр” із Кам’янця-Подільського. Під його керівництвом команда двічі ставала переможцем чемпіонату України серед аматорів (у 2015 та 2016 роках) та одного разу вигравала Кубок України серед аматорів (у 2017 році). У 2018 році “Епіцентр” під керівництвом Нагорняка вийшов до Першої ліги чемпіонату України.

Статистика та досягнення

 • Як гравець:
  • 169 матчів, 31 гол у чемпіонатах України
  • 16 матчів, 3 голи у збірній України
 • Як тренер:
  • 2 перемоги у чемпіонаті України серед аматорів
  • 1 перемога у Кубку України серед аматорів
  • Вихід до Першої ліги чемпіонату України

Висновок

Сергій Нагорняк є одним з найбільш титулованих тренерів українського аматорського футболу. За підсумками сезону 2017/18 він був визнаний найкращим тренером чемпіонату України серед аматорів. Його команда “Епіцентр” є одним з лідерів Першої ліги українського чемпіонату і бореться за вихід до Прем’єр-ліги.

Поширені питання:

 1. У яких клубах грав Сергій Нагорняк?
 2. Він грав у таких клубах, як “Нива” (Вінниця), “Динамо” (Київ), “Таврія” (Сімферополь), “ЦСКА” (Москва), “Сатурн” (Раменське), “Крила Рад” (Самара), “Ростов” (Ростов-на-Дону) та інших.

 3. Скільки матчів Сергій Нагорняк провів за збірну України?
 4. Він провів 16 матчів за збірну України.

 5. Які досягнення Сергій Нагорняк має як тренер?
 6. Як тренер він двічі ставав переможцем чемпіонату України серед аматорів, один раз вигравав Кубок України серед аматорів та вивів “Епіцентр” до Першої ліги чемпіонату України.

 7. В якому клубі зараз працює Сергій Нагорняк?
 8. Зараз він працює в клубі “Епіцентр” (Кам’янець-Подільський).

 9. Які цілі ставить перед собою команда “Епіцентр” під керівництвом Сергія Нагорняка?
 10. Команда ста ставить перед собою вийти до Прем’єр-ліги чемпіонату України.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *