Тімо Горн — німецький футбольний воротар, який виступає за «Кельн»

— німецький професійний футболіст, який є воротарем клубу «Кельн» у Бундеслізі. Він народився 12 травня 1993 року в Кельні, Німеччина.

Юнацькі роки та початок кар’єри

Тімо Горн розпочав свою футбольну кар’єру в молодіжній команді «Кельна» в 2002 році. Він був перспективним воротарем і швидко прогресував у складі команди. У 2012 році він дебютував за основну команду «Кельна» у віці 19 років.

Кар’єра в «Кельні»

Горн швидко став основним воротарем «Кельна» і зарекомендував себе як одного з найкращих голкіперів Бундесліги. Він відомий своєю неймовірною реакцією, відмінною грою на лінії воріт і вмінням рятувати складні удари. Горн є лідером і капітаном «Кельна» і відіграв ключову роль у успіхах клубу останніх років.

Збірна Німеччини

Горн виступав у складі збірної Німеччини різних вікових категорій. У 2018 році він був включений до складу національної збірної Німеччини на Чемпіонат світу в росії, але не зіграв жодного матчу на турнірі.

Стиль гри

Горн — сучасний і високоякісний воротар. Він відомий своїми відмінними рефлексами, спритністю та вмінням ефективно використовувати своє тіло. Він також є хорошим розповсюджувачем м’яча і здатний точно віддавати передачі.

Досягнення

 • Переможець Другої Бундесліги: 2013/2014
 • Фіналіст Кубка Німеччини: 2016/2017

Висновок

Тімо Горн є одним з найперспективніших воротарів у світі. Він володіє всіма якостями, необхідними для того, щоб стати одним з найкращих голкіперів в історії Бундесліги. Його відмінні рефлекси, спритність і вміння ефективно використовувати своє тіло роблять його одним з найнебезпечніших воротарів світу.

Часті запитання

 1. Який номер носить Тімо Горн в «Кельні»?
  Тімо Горн носить 1 номер в «Кельні».
 2. Скільки матчів зіграв Тімо Горн за «Кельн»?
  Тімо Горн зіграв понад 250 матчів за «Кельн» у всіх змаганнях.
 3. Чи виступав Тімо Горн за збірну Німеччини?
  Так, Тімо Горн виступав за збірну Німеччини різних вікових категорій і був включений до складу національної збірної Німеччини на Чемпіонат світу в росії в 2018 році.
 4. Які сильні сторони Тімо Горна як воротаря?
  Тімо Горн славиться своїми відмінними рефлексами, спритністю та вмінням ефективно використовувати своє тіло. Він також є хорошим розповсюджувачем м’яча.
 5. Яких успіхів досяг Тімо Горн з «Кельном»?
  Разом з «Кельном» Тімо Горн став чемпіоном Другої Бундесліги в сезоні 2013/2014 і фіналістом Кубка Німеччини в сезоні 2016/2017.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *