Вадим Рабінович: біографія імперського діяча

Хто такий Вадим Рабінович?

Вадим Зіновійович Рабінович (нар. 4 серпня 1953, Харків, Українська РСР) – проросійський українсько-ізраїльський політик, громадський діяч, бізнесмен, президент холдингу RC-Group і медійної Media International Group. Був президентом футбольного клубу «Арсенал» (Київ). Організатор підпільних виробництв у часи СРСР. Співголова забороненої політичної партії «Опозиційна платформа — За життя» разом з Юрієм Бойком. Кандидат в президенти України в 2014 році.

Біографія Вадима Рабіновича

Вадим Рабінович народився 4 серпня 1953 року в Харкові, Українська РСР. У 1976 році закінчив Харківський політехнічний інститут за спеціальністю “електромеханіка”. Працював інженером на Харківському заводі транспортного машинобудування, а згодом на Київському заводі «Арсенал».

У 1989 році Рабінович починає займатися бізнесом. Він створює холдинг RC-Group, який займається виробництвом і продажем металопродукції, а також агропромисловою діяльністю. У 1995 році Рабінович стає президентом футбольного клубу «Арсенал» (Київ).

У 2002 році Рабінович обирається до Верховної Ради України за списком Партії регіонів. У 2006 році він переобирається до парламенту за списком Блоку Юлії Тимошенко. У 2010 році Рабінович знову обирається до Верховної Ради за списком Партії регіонів.

У 2014 році Рабінович балотується на пост президента України. Він набирає 2,25% голосів і посідає сьоме місце серед усіх кандидатів. У тому ж році створюється проросійська політична партія «Опозиційна платформа — За життя», співголовою якої стає Вадим Рабінович.

Політична діяльність Вадима Рабіновича

Вадим Рабінович є проросійським політиком, який підтримує тісні зв’язки з росією. Він неодноразово висловлювався на користь вступу України до Митного союзу з росією, Білоруссю і Казахстаном. Рабінович також підтримує зближення України з росією у сфері енергетики, економіки і торгівлі.

Рабінович веде антиамериканську і антизахідну риторику. Він звинувачує США та Європу у втручанні у внутрішні справи України та дискредитації російської влади. Рабінович також неодноразово заявляв, що Україна повинна відмовитися від евроінтеграції і повернутися до тісних зв’язків з росією.

Бізнес-діяльність Вадима Рабіновича

Вадим Рабінович є успішним бізнесменом. Він є президентом холдингу RC-Group, який займається виробництвом і продажем металопродукції, а також агропромисловою діяльністю. Рабінович також володіє медійною Media International Group, яка включає в себе телеканал «NewsOne», «ZIK» і UkrLife.TV, а також радіостанції «Радіо Ваня» та «Радіо Максимум».

Сімейне становище Вадима Рабіновича

Вадим Рабінович одружений, має трьох дітей. Його дружина – Ірина Рабінович, дочка колишнього прем’єр-міністра України Віктора Ющенка.

Висновок

Вадим Рабінович – неоднозначна фігура в українській політиці. Він є проросійським політиком, який підтримує тісні зв’язки з росією. Рабінович веде антиамериканську і антизахідну риторику, звинувачуючи США та Європу у втручанні у внутрішні справи України та дискредитації російської влади. Він також неодноразово заявляв, що Україна повинна відмовитися від евроінтеграції і повернутися до тісних зв’язків з росією.

Запитання, що часто задаються

1. Хто такий Вадим Рабінович?
2. Яка біографія Вадима Рабіновича?
3. Яка політична діяльність Вадима Рабіновича?
4. Яка бізнес-діяльність Вадима Рабіновича?
5. Яке сімейне становище Вадима Рабіновича?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *