Оксана Білокур: від Уманських “Пантер” до молодіжної збірної України

Хто така Оксана Білокур?

Оксана Білокур – українська футболістка, яка народилася 8 березня 2001 року в Родниківці Донецької області. Вона грає на позиції нападниці в уманській команді “Пантери” і входила до складу молодіжної збірної України з футболу.

Юні роки та початок кар’єри

Оксана Білокур почала грати у футбол у віці 6 років. Вона займалася в ДЮСШ “Родниківка” і швидко продемонструвала свій талант. У 14 років вона перейшла до уманської команди “Пантери”, яка виступає у Вищій лізі чемпіонату України з футболу серед жінок.

Виступи за “Пантери” та збірну України

Вже у 2019 році Оксана Білокур стала основною нападницею “Пантер”, де вона забила 10 голів у 20 матчах, що дозволило “Пантерам” посісти 4-е місце у чемпіонаті.

У 2020 році вона була викликана до складу молодіжної збірної України, де провела 5 матчів і забила 2 голи.

Досягнення та нагороди

У 2021 році Оксана Білокур стала чемпіонкою України з пляжного футболу у складі команди “Пантери”. Також, вона входила до символічної збірної 11-ти найкращих футболісток чемпіонату України.

Майбутні перспективи

Оксана Білокур є одним із найперспективніших молодих футболісток в Україні. У свої 21 рік вона вже має за плечима виступи за основну команду “Пантер” та молодіжну збірну України. Її талант та працьовитість дозволяють їй поступово підніматися по кар’єрній драбині і в майбутньому вона може стати однією з найкращих футболісток України.

Висновок:

Оксана Білокур – це молода та перспективна українська футболістка, яка вже досягла значних успіхів у своїй кар’єрі. Вона є однією з найкращих нападниць в Україні і входить до складу молодіжної збірної України. Її талант та працьовитість дозволяють їй поступово підніматися по кар’єрній драбині, і в майбутньому вона може стати однією з найкращих футболісток України.

5 найпоширеніших питань про Оксану Білокур:

1.Де народилася Оксана Білокур?
2.У якій команді грає Оксана Білокур?
3.У якому році Оксана Білокур стала чемпіонкою України з пляжного футболу?
4.Скільки голів забила Оксана Білокур у складі молодіжної збірної України?
5.Які перспективи у Оксани Білокур у майбутньому?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *