Ліор Асулін: історія найкращого бомбардира

Хто такий Ліор Асулін?

Ліор Асулін – колишній ізраїльський футболіст, який виступав на позиції нападника. Він народився 6 жовтня 1980 року та помер 7 жовтня 2023 року.

Футбольна кар’єра

Асулін почав свою футбольну кар’єру в клубі “Хапоель Рамат-Ган” у 1997 році. Всього він грав за 8 клубів: “Хапоель Рамат-Ган”, “Макабі Тель-Авів”, “Маккабі Нетанія”, “Хапоель Петах-Тіква”, “Хапоель Хайфа”, “Хапоель Ашкелон”, “Hapoel Katamon Jerusalem” та “Бейтар Єрусалим”. Він виграв три чемпіонські титули з “Макабі Тель-Авів” і один з “Хапоелем Тель-Авів”. Всього він забив 202 голи в 428 матчах в ізраїльській Прем’єр-лізі.

Міжнародна кар’єра

Асулін виступав за збірну Ізраїлю з 2002 по 2010 рік. Він зіграв у 15 матчах і забив 3 голи. Він також виступав за збірну Ізраїлю на Олімпійських іграх 2000 року.

Тренерська кар’єра

Після завершення футбольної кар’єри Асулін став тренером. У 2014 році він очолив клуб “Хапоель Рамат-Ган”. У 2015 році він очолив клуб “Бейтар Єрусалим”. У 2016 році він очолив клуб “Хапоель Тель-Авів”. У 2017 році він очолив клуб “Маккабі Нетанія”. У 2018 році він очолив клуб “Хапоель Хайфа”. У 2019 році він очолив клуб “Хапоель Катомон Єрусалим”. У 2020 році він очолив клуб “Бейтар Єрусалим”. У 2021 році він очолив клуб “Хапоель Петах-Тіква”.

>Спадщина

Ліор Асулін був одним з найкращих футболістів Ізраїлю. Він був відомий своєю швидкістю, технікою і гольовим чуттям. Він виграв багато трофеїв як гравець і тренер. Його внесок у ізраїльський футбол не забудеться.

Часто задавані питання

 1. Скільки голів забив Ліор Асулін в ізраїльській Прем’єр-лізі?
  Відповідь: 202 голи.
 2. Скільки матчів зіграв Ліор Асулін за збірну Ізраїлю?
  Відповідь: 15 матчів.
 3. Які клуби тренував Ліор Асулін?
  Відповідь: “Хапоель Рамат-Ган”, “Бейтар Єрусалим”, “Хапоель Тель-Авів”, “Маккабі Нетанія”, “Хапоель Хайфа”, “Хапоель Катомон Єрусалим” та “Хапоель Петах-Тіква”.
 4. Які трофеї виграв Ліор Асулін як гравець?
  Відповідь: три чемпіонські титули з “Макабі Тель-Авів” і один з “Хапоелем Тель-Авів”.
 5. Які трофеї виграв Ліор Асулін як тренер?
  Відповідь: один Кубок Ізраїлю з “Хапоелем Тель-Авів”

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *