Сер Алекс Фергюсон: Легендарний Тренер Прем’єр-Ліги

Футболіст

Починав свою кар’єру, як футболіст у 1957 році в шотландському клубі “Квінз Парк”. У 1960 році він перейшов в “Данфермлін Атлетік”, де провів сім сезонів, вигравши кубок Шотландії в 1965 році. У 1967 році він перейшов в “Рейнджерс”, де провів три сезони, вигравши два чемпіонати Шотландії та три кубка Шотландії.

Тренерська кар’єра

У 1974 році Фергюсон почав свою тренерську кар’єру в “Іст Стерлінгшир”, а в 1978 році перейшов в “Сент-Міррен”. У 1982 році він очолив “Абердін”, з яким виграв Кубок кубків УЄФА в 1983 році, а також три чемпіонати Шотландії та чотири кубка Шотландії.

Манчестер Юнайтед

У 1986 році Фергюсон прийняв пропозицію очолити “Манчестер Юнайтед”. З цією командою він виграв більше нагород, ніж будь-який інший тренер в Англії. Він виграв 13 чемпіонатів Прем’єр-ліги, п’ять кубків Англії, чотири кубка англійської ліги, два кубка чемпіонів УЄФА, один кубок кубків УЄФА та один Суперкубок УЄФА.

Досягнення

 • 13 чемпіонатів Прем’єр-ліги
 • 5 кубків Англії
 • 4 кубка англійської ліги
 • 2 кубка чемпіонів УЄФА
 • 1 кубок кубків УЄФА
 • 1 Суперкубок УЄФА

Особисте життя

Фергюсон одружений з Кеті, у них троє синів: Марк, Даррен і Джейсон. Він також має онуків. Він є великим шанувальником гольфу і часто грає з друзями.

Висновок

Сер Алекс Фергюсон є одним з найкращих футбольних тренерів в історії. Він домігся величезних успіхів з “Манчестер Юнайтед” і є одним з найулюбленіших тренерів у історії клубу.

Часто задаються питання

 1. Скільки титулів Прем’єр-ліги виграв Сер Алекс Фергюсон?
 2. Який клуб очолював Фергюсон до “Манчестер Юнайтед”?
 3. Скільки років Фергюсон тренував “Манчестер Юнайтед”?
 4. Який найпопулярніший трофей, який виграв Фергюсон?
 5. Що Фергюсон робив після завершення своєї тренерської кар’єри?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *