Шандор Вайда: український футболіст угорського походження

Хто такий Шандор Вайда?

Шандор Вайда – український футболіст угорського походження, який народився 14 грудня 1991 року в місті Матесалька, Угорщина. Він грає на позиції півзахисника і виступає за клуб «Бальмазуйварош».

Початок кар’єри

Футбольна кар’єра Шандора Вайди бере свій початок у клубі його рідного міста – МОЛ Матесалка. У 2009 році він перейшов до угорського клубу «Дебрецен», де пройшов усі юнацькі команди і в 2010 році дебютував за основну команду.

Професійна кар’єра

У сезоні 2010/2011 Шандор Вайда допоміг «Дебрецену» стати чемпіоном Угорщини, після чого він перейшов до німецького клубу «Нюрнберг». Однак, у Німеччині він не зміг закріпитися в основному складі, тому повернувся до «Дебрецену». У 2013 році Вайда перейшов до іншого угорського клубу – «Відеотон». З «Відеотоном» він виграв чемпіонат Угорщини та Кубок Угорщини.

У 2016 році Шандор Вайда перейшов до українського клубу «Маріуполь». У складі «Маріуполя» він став срібним призером чемпіонату України в сезоні 2018/2019. Влітку 2021 року Вайда підписав контракт з клубом «Бальмазуйварош».

Кар’єра в збірній

У 2013 році Шандор Вайда дебютував у складі національної збірної України. Він виступав за збірну України на чемпіонаті Європи 2016 року і чемпіонаті світу 2018 року.

Досягнення Шандора Вайди

* Чемпіон Угорщини (2): 2010/2011, 2014/2015
* Кубок Угорщини: 2014/2015
* Срібний призер чемпіонату України: 2018/2019

Особисті якості Шандора Вайди

Шандор Вайда відомий як працьовитий та відданий футболіст. Він володіє хорошим баченням поля, прекрасною технікою та сильним ударом. Вайда також є лідером на полі і вміє мотивувати своїх партнерів.

Висновок

Шандор Вайда є одним із найкращих українських футболістів сучасності. Він виступав за збірну України на чемпіонаті Європи 2016 року і чемпіонаті світу 2018 року. Вайда також є чемпіоном і володарем Кубка Угорщини. Його відданість, працьовитість і вміння вести гру роблять його цінним гравцем для будь-якої команди.

Часто задаються питання

1. Яке походження Шандора Вайди?
Шандор Вайда має угорське походження, але народився в Україні і є українським футболістом.

2. Які клуби представляв Шандор Вайда?
Шандор Вайда представляв такі клуби: МОЛ Матесалка, Дебрецен, Нюрнберг, Відеотон, Маріуполь, Бальмазуйварош.

3. Якими досягненнями може похвалитися Шандор Вайда?
Шандор Вайда є чемпіоном Угорщини, володарем Кубка Угорщини, а також срібним призером чемпіонату України.

4. Які особисті якості виділяють Шандора Вайду серед інших футболістів?
Шандор Вайда відомий як працьовитий та відданий футболіст. Він володіє хорошим баченням поля, прекрасною технікою та сильним ударом. Вайда також є лідером на полі і вміє мотивувати своїх партнерів.

5. У складі яких національних збірних виступав Шандор Вайда?
Шандор Вайда виступав у складі національної збірної України.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *