Найкращі футболісти світу за десятиліттями: від Пеле до Мессі

У світі футболу є безліч чудових гравців, які назавжди залишили свій слід в історії цього виду спорту. Але хто ж є найкращим футболістом світу за останні десятиліття? Щоб відповісти на це питання, німецька радіохвиля Berlin-Britz провела опитування серед фахівців спорту у 1999, 2009 та 2017 роках.

Хто ж став найкращим футболістом світу в цих опитуваннях?

* У 1999 році перемогу здобув бразилець Пеле, який тричі вигравав чемпіонат світу з футболу.
* У 2009 році найкращим став аргентинець Діего Марадона, також відомий як “Рука Бога”.
* У 2017 році перше місце отримали два гравці: португалець Кріштіану Роналду та аргентинець Ліонель Мессі.

Пеле: король футболу

Пеле, справжнє ім’я якого Едсон Арантіс ду Насіменту, народився 23 жовтня 1940 року в місті Трес-Корасойнс, Бразилія. За свою кар’єру він забив понад 1200 голів, став триразовим чемпіоном світу з футболу, виграв 10 чемпіонатів Бразилії, а також отримав Золотий м’яч у 1970 році. Пеле вважається одним з найкращих футболістів усіх часів. Він відомий своєю дивовижною технікою, швидкістю, силою і контролем над м’ячем.

Діего Марадона: футбольний геній

Діего Марадона народився 30 жовтня 1960 року в місті Ланус, Аргентина. Він став чемпіоном світу з футболу в 1986 році, забивши один з найкрасивіших голів в історії футболу. Марадона також виграв Кубок УЄФА в 1989 році і став володарем Золотого м’яча в 1986 році. Він відомий своєю швидкістю, дриблінгом, пасом і ударом по воротах.

Кріштіану Роналду: володар рекордів

Кріштіану Роналду народився 5 лютого 1985 року в місті Фуншал, Португалія. Він виграв чемпіонат Європи з футболу 2016 року, Золотий м’яч у 2008, 2013, 2014, 2016 та 2017 роках, а також Лігу чемпіонів УЄФА 5 разів. Роналду відомий своєю швидкістю, силою, штрафними ударами і грою головою.

Ліонель Мессі: футбольний маг

Ліонель Мессі народився 24 червня 1987 року в місті Росаріо, Аргентина. Він став чемпіоном світу з футболу в 2022 році, виграв Золотий м’яч 7 разів, а також Лігу чемпіонів УЄФА 4 рази. Мессі відомий своєю швидкістю, дриблінгом, пасом і ударом по воротах.

Хто ж є найкращим футболістом світу всіх часів?

На це питання немає однозначної відповіді. У кожного фаната футболу є свій улюблений гравець, який, на його думку, є найкращим у світі. Однак, якщо судити з результатів опитувань, проведених німецькою радіохвилею Berlin-Britz, найкращими футболістами світу за останні десятиліття є Пеле, Дієго Марадона, Кріштіану Роналду та Ліонель Мессі.

Часті питання:

1. Хто став найкращим футболістом світу у 1999 році?
2. Хто став найкращим футболістом світу у 2009 році?
3. Хто став найкращим футболістом світу у 2017 році?
4. Чому Пеле вважається одним з найкращих футболістів усіх часів?
5. Чому Дієго Марадона вважається одним з найкращих футболістів усіх часів?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *