Ерйон Богдані: Найкращий бомбардир в історії албанської збірної

Хто такий Ерйон Богдані?

Ерйон Богдані – колишній албанський футболіст, що грав на позиції нападника. По завершенні ігрової кар’єри став футбольним тренером. Наразі входить до тренерського штабу збірної Албанії.

Досягнення та кар’єра Ерйона Богдані

Ерйон Богдані народився 14 квітня 1977 року в Тирані, Албанія. Свою футбольну кар’єру він розпочав у місцевому клубі “Динамо Тирана”. У 1995 році він перейшов в італійський клуб “Верона”, де провів три сезони. Після цього він грав за такі клуби, як “Парма”, “Сампдорія”, “Реджина”, “Сієна”, “К’єво” та “Аталанта”.

У складі національної збірної Албанії Ерйон Богдані зіграв 45 матчів і забив 18 голів. Він є найкращим бомбардиром в історії збірної Албанії. У 2005 році він був визнаний найкращим футболістом року в Албанії.

Тренерська кар’єра Ерйона Богдані

Після завершення ігрової кар’єри Ерйон Богдані став футбольним тренером. У 2012 році він очолив клуб “Динамо Тирана”. У 2015 році він став помічником головного тренера збірної Албанії. У 2017 році він був призначений головним тренером збірної Албанії, але в 2019 році він був звільнений з цієї посади.

Досягнення Ерйона Богдані

  • Чемпіон Албанії (3): 1996, 1997, 1998
  • Володар Кубка Албанії (2): 1996, 1997
  • Футболіст року в Албанії (2005)
  • Найкращий бомбардир в історії збірної Албанії (18 голів)

Висновок

Ерйон Богдані є одним з найкращих футболістів в історії Албанії. Він досяг значних успіхів як гравець і як тренер. Його досягнення є прикладом для наслідування для молодих албанських футболістів.

Часто задавані запитання

  1. Коли народився Ерйон Богдані?
  2. У яких клубах грав Ерйон Богдані?
  3. Скільки матчів і голів забив Ерйон Богдані за збірну Албанії?
  4. Які досягнення має Ерйон Богдані?
  5. Де працює Ерйон Богдані зараз?

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *