Яка відповідь є правильною?

  • Післяопераційні кровотечі.
  • Рубцеві стриктури анального каналу.
  • Больовий синдром.
  • Дизуричні розлади.

Ускладнення при виконанні операції гемороїдектомії з використанням електротермічної системи “Liga Sure”

Гемороїди – це варикозна розширення вен ректума і ануса, яке може виникнути внаслідок різних факторів, таких як запори, вагітність, генетична схильність або тривале сидяче життя. У випадках, коли консервативне лікування не допомагає, може бути призначена хірургічна операція гемороїдектомія. Один з методів гемороїдектомії – використання електротермічної системи “Liga Sure”, яка дозволяє здійснювати операцію швидко і ефективно.

Незважаючи на ефективність методу, існує декілька потенційних ускладнень, які можуть виникнути під час або після операції. Одним з них є післяопераційні кровотечі. Хоча використання електротермічної системи допомагає зменшити ризик кровотечі порівняно з іншими методами, але вона все ще може стати проблемою, особливо у випадках із збільшеною кров’ю.

Ще одним можливим ускладненням є рубцеві стриктури анального каналу. Після операції може утворитися рубець, який може призвести до структурного стиснення або звуження анального каналу, що може ускладнити виведення калу та викликати біль під час дефекації.

Больовий синдром також може бути серйозним ускладненням після гемороїдектомії. Хоча електротермічна система “Liga Sure” допомагає зменшити біль після операції, але деякі пацієнти все одно можуть відчувати дискомфорт через подразнення тканин або неправильне заживлення.

Дизуричні розлади, такі як ускладнення з уретро-вагінальною фістулою, можуть виникнути у жінок після гемороїдектомії з використанням електротермічної системи “Liga Sure”. Це стосується деяких випадків, коли в післяопераційному періоді може виникнути запальний процес, який може вплинути на сечовідділення та викликати дизурію.

Отже, серед усіх перелічених ускладнень при виконанні операції гемороїдектомії з використанням електротермічної системи “Liga Sure”, найбільш ймовірною проблемою є післяопераційні кровотечі. Тому важливо вести ретельний контроль за станом пацієнта в післяопераційний період та вчасно вживати заходи для попередження можливих ускладнень.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *