Яка відповідь є правильною?

  • Лігування гемороїдальних вузлів за рахунок використанням латексних кілець.
  • Лезерне опромінення гемороїдальних вузлів.
  • Операція Лонго.
  • Класична гемороїдектомія за Мілліганом – Морганом, (Фергюсоном).

Хірургічні втручання при лікуванні геморою III-IV стадії за J.Goligher

Геморой – це один з найпоширеніших проблем, що стикаються багато людей у своєму житті. У тяжких випадках, коли геморой досягає III-IV стадії за класифікацією J.Goligher, хірургічне втручання може бути єдиним шляхом вирішення проблеми.

Один з пріоритетних методів хірургічного лікування геморою III-IV стадії є класична гемороїдектомія за Мілліганом – Морганом (Фергюсоном). Цей метод полягає в видаленні гемороїдальних вузлів та надлишкової тканини. Важливою перевагою цієї операції є висока ефективність та тривалий термін ремісії, що знижує ризик рецидиву.

Лігування гемороїдальних вузлів за допомогою латексних кілець також є ефективним методом хірургічного лікування геморою III-IV стадії. Під час цієї процедури, латексні кільця надіваються на основу гемороїдальних вузлів, що спричиняє некроз тканин та їх відторгнення. Цей метод менш інвазивний порівняно з гемороїдектомією та може бути використаний пацієнтами з супутніми захворюваннями.

Щодо лезерного опромінення гемороїдальних вузлів, цей метод може бути використаний для лікування геморою III-IV стадії, але він має деякі обмеження і не є таким популярним, як і два попередні методи. Цей метод може бути використаний у пацієнтів з великим ризиком хірургічних ускладнень або алергією на латекс.

Операція Лонго, хоча і була популярною у минулому, зараз вважається менш ефективною та менш вживаною для лікування геморою III-IV стадії через високий ризик ускладнень.

Отже, серед запропонованих варіантів найбільш правильним вибором для хірургічного лікування геморою III-IV стадії за J.Goligher є класична гемороїдектомія за Мілліганом – Морганом (Фергюсоном) через її високу ефективність та низький ризик рецидиву.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *