Яка відповідь є правильною?

  • Молодий вік пацієнтів.
  • Регулярний моніторинг рівня сечової кислоти у сироватці крові
  • Тривале і постійне навчання пацієнтів.
  • Проведення протизапальної профілактичної терапії.

Фактори, що не асоціюються з доброю прихильністю до уратзнижувальної терапії

У хворих на подагру, або подагричний артрит, важливим етапом лікування є уратзнижувальна терапія, спрямована на зниження рівня сечової кислоти у крові та запобігання виникненню нових нападів захворювання. Проте, є деякі фактори, які не пов’язані з доброю прихильністю до цієї терапії.

Один з таких факторів – молодий вік пацієнтів. Дослідження показують, що у молодих осіб подагра може проявлятися менш часто, що може призвести до меншої мотивації дотримуватися уратзнижувальної терапії. Крім того, тривале та постійне навчання пацієнтів є ключовим елементом успішної лікування подагри.

Регулярний моніторинг рівня сечової кислоти у сироватці крові також є важливою складовою уратзнижувальної терапії, оскільки дозволяє вчасно виявляти зміни та керувати лікуванням. Проведення протизапальної профілактичної терапії також є важливим елементом, оскільки запальні реакції мають велике значення у розвитку подагричних нападів.

Отже, з наведених відповідей найбільш правильним варіантом є: Регулярний моніторинг рівня сечової кислоти у сироватці крові, оскільки це допомагає контролювати ефективність уратзнижувальної терапії та уникати ускладнень.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *