Яка відповідь є правильною?

  • Метаклопромід.
  • Домперідон.
  • Мозаприд.
  • Лоперамід.

Неприналежність прокінетиків

Прокінетики – це група препаратів, які стимулюють рухливість травного тракту та полегшують перетравлення їжі. Вони використовуються у лікуванні різних порушень шлунково-кишкової системи, таких як відчуття тяги в роті, печія, запори та інші.

Серед прокінетиків є певні препарати, які не належать до цієї групи. Давайте розглянемо їх детальніше.

1. Метаклопромід
Метаклопромід є одним із найбільш популярних прокінетиків. Він підвищує тонус нижньої кишки та зменшує час перебування їжі у шлунку, полегшуючи її травлення. Цей препарат допомагає при відчуттях тяги в роті, нудоті, запорах та інших розладах шлунково-кишкової системи.

2. Домперідон
Домперідон також є прокінетиком, який використовується для поліпшення перистальтики травної системи та зменшення відчуття важкості у шлунку після їжі. Цей препарат часто призначають для лікування відчуття тяги в роті, нудоти, рвоти та інших симптомів, пов’язаних із порушенням травлення.

3. Мозаприд
Мозаприд – антагоніст допамінергічних рецепторів, який застосовується для лікування розладів травлення і нудоти. Цей препарат допомагає знизити рівень допаміну в мозку, що сприяє поліпшенню перистальтики і полегшує перетравлення їжі.

4. Лоперамід
Лоперамід є антидіарейним засобом, який має протибактеріальні властивості та здатний зменшувати рухливість кишечнику. Він використовується для лікування діареї та розладів шлунково-кишкового тракту, але не належить до групи прокінетиків.

Отже, із запропонованих варіантів відповіді найбільш правильним є: Лоперамід. Він не є прокінетиком, а являє собою антидіарейний засіб, що має зовсім інші властивості та механізм дії у порівнянні з іншими препаратами, зазначеними в списку.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *