Яка відповідь є правильною?

  • Гострий початок, гарячка (у більшості пацієнтів вище 38,0°С), трахеобронхіт.
  • Виражений інтоксикаційний синдром, ларингіт.
  • Загальна слабкість, розбитість, головний біль, фарингіт.
  • Очні симптоми (світлобоязнь, сльозотеча, біль в очних яблуках при їх русі), альвеолі.

Грип – гостре вірусне захворювання, яке характеризується важким перебігом і може призвести до серйозних ускладнень. Однією із ще важливих клінічних особливостей грипу є гострий початок та висока температура тіла, яка часто перевищує 38,0°С. Це симптоми, які часто відзначаються у більшості пацієнтів, і вони є дуже характерними для грипу.

Поширені симптоми грипу також включають загальну слабкість та розбитість, яка може призвести до значного погіршення самопочуття пацієнта. Головний біль та біль у горлі, який супроводжується фарингітом, також можуть бути частими проявами грипу.

Таким чином, гострий початок, висока температура тіла та трахеобронхіт являються клінічною особливістю грипу. Виражений інтоксикаційний синдром та ларингіт, загальна слабкість, розбитість, головний біль та фарингіт, а також очні симптоми та альвеолі можуть спостерігатися у окремих випадках, але не є такими типовими для грипу.

Отже, правильний варіант відповіді на запитання є: Гострий початок, гарячка (у більшості пацієнтів вище 38,0°С), трахеобронхіт.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *