Яка відповідь є правильною?

  • Одразу по закінченню курсу ерадикації.
  • Через 2 тижні.
  • Через 4 тижні.
  • Через 4 тижні після ерадикації та через 2 тижні по завершенню підтримуючої терапії ІПП.

Проведення уреазного дихального тесту для визначення ефективності ерадикаційної терапії Н. pylori

Уреазний дихальний тест є швидким, невтомним та невибірковим методом діагностики і моніторингу ефективності ерадикаційної терапії Helicobacter pylori (H. pylori) – бактерії, яка може спричинити виразкову хворобу та рак шлунка. Після закінчення курсу ерадикаційної терапії важливо визначити наявність або відсутність H. pylori для подальшого лікування та запобігання повторним випадкам інфекції.

Звичайно, уреазний дихальний тест виконують через 4 тижні після завершення курсу ерадикаційної терапії. Цей часовий інтервал дозволяє бактеріїм H. pylori, які можуть залишитися в шлунку після лікування, вирости та стати виявимими у результаті тесту. Такий термін є оптимальним для отримання найбільш точних результатів.

Крім того, важливо врахувати, що уреазний дихальний тест може бути проведений і пізніше за 4 тижні, а саме через 4 тижні після ерадикації та через 2 тижні після завершення підтримуючої терапії інгібіторами протонного насосу. Це обгрунтовано тим, що підтримуюча терапія допомагає знищити залишкові колонії H. pylori та запобігти їхньому подальшому розмноженню після курсу основної ерадикаційної терапії.

Таким чином, головним та найбільш правильним варіантом є виконання уреазного дихального тесту через 4 тижні після завершення курсу ерадикаційної терапії. Цей часовий інтервал надає достатньо часу для виявлення залишкових колоній H. pylori, що можуть залишитися після лікування, і надає змогу розробити подальші стратегії лікування для пацієнта.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *