Яка відповідь є правильною?

  • Поверхнева стегнова вена
  • Велика підшкірна вена
  • Глибокі гомілкові вени
  • Мала підшкірна вена

Потенційні ризики перев’язування вен при оперативному втручанні

При проведенні операцій з приводу поранення магістральних судин, важливо пам’ятати, що не всі вени можна рутинно перев’язувати. Це стосується вен, які відіграють ключову роль у відтоку крові з екстремітетів, таких як стегнові вени і гомілкові вени. Помилкове перев’язування таких вен може призвести до серйозних ускладнень і порушень кровообігу, які загрожують життю пацієнта.

Однією з вен, яку не можна рутинно перев’язувати під час операцій, є глибокі гомілкові вени. Ці вени служать для відводу крові з нижньої частини ніг і мають важливе значення для правильного кровообігу. Перев’язування глибоких гомілкових вен може призвести до затримки кровотоку і формування тромбів, що може викликати серйозні ускладнення, такі як тромбоемболія.

Іншою важливою веною, яку не можна рутинно перев’язувати, є поверхнева стегнова вена. Ця вена розташована близько до поверхні шкіри і має безпосереднє зв’язок з великою підшкірною веною. Перев’язування поверхневої стегнової вени може також викликати порушення кровообігу та створення умов для розвитку тромбів.

Отже, серед наведених варіантів відповідей найбільш правильним є:
– Глибокі гомілкові вени

Ця відповідь обгрунтована тим, що перев’язування глибоких гомілкових вен може мати найбільш серйозні наслідки для кровообігу та загрожувати життю пацієнта. Важливо уникати таких ризиків і дотримуватися правильних процедур при оперативних втручаннях.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *