Яка відповідь є правильною?

 • При вогнепальних ранах м’яких тканин
 • Для підготовки ранової поверхні до пересадки розщепленого шкірного клаптя
 • Для прискорення заживлення судинного шва на поверхневій стегновій артерії в інфікованій рані стегна
 • При наявності цукрового діабету у пораненого

Випадки, коли НЕ можна застосовувати VAC терапію

VAC терапія (терапія з використанням вакуумної асистованої замкнутої системи) – це ефективний метод лікування ран, який допомагає прискорити процес загоєння тканин. Однак є певні випадки, коли застосування цього методу не рекомендується.

В першу чергу, важливо враховувати природу рани і стан пацієнта перед тим, як призначати VAC терапію. При вогнепальних ранах м’яких тканин, які характеризуються високим ризиком інфікування, вакуум може сприяти поширенню інфекції по всьому тілу через тканинні канали.

Крім того, при наявності цукрового діабету у пораненого також може бути небезпечно застосовувати VAC терапію. Це пов’язано з тим, що в таких випадках поранені тканини можуть погіршити стан рани та спричинити ускладнення процесу загоєння.

Також, необхідно уникати використання VAC терапії для підготовки ранової поверхні до пересадки розщепленого шкірного клаптя. Цей метод може призвести до порушень цілісності клаптя та погіршити результат операції.

Нарешті, при прискоренні заживлення судинного шва на поверхневій стегновій артерії в інфікованій рані стегна також краще утриматися від застосування VAC терапії. Це може спричинити пошкодження артерії та ускладнити процес відновлення.

Отже, з урахуванням вищезазначених обставин, правильним варіантом відповіді є:

 • При вогнепальних ранах м’яких тканин
 • .

  Related Post

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *