Яка відповідь є правильною?

  • Staphylococcus saprophyticus
  • Proteus mirabilis
  • Escherichia coli
  • Klebsiella spp.

Серед усіх можливих мікроорганізмів, які можуть спричиняти інфекції сечовивідних шляхів, один бактеріальний вид виходить на передній план як домінуючий збудник. Цей вид відомий своєю високою проникливістю та здатністю спричиняти серйозні захворювання інфекційного характеру. Ім’я цього бактеріального збудника – Escherichia coli.

Escherichia coli, або E. coli, є типовим мешканцем кишкового тракту людини. В нормальних умовах, він не викликає жодних проблем і не викликає захворювань. Проте, коли він потрапляє в сечові шляхи, він може спричинити інфекцію, особливо у жінок через коротший сечовий канал.

Хоча інші збудники, такі як Staphylococcus saprophyticus, Proteus mirabilis та Klebsiella spp., також можуть бути причиною ІСШ, Escherichia coli є найпоширенішим та найбільш домінуючим серед них. Це пов’язано з особливостями його біології, які дозволяють йому легко прикріплюватися до слизової оболонки сечового міхура та швидко множитися, спричиняючи запалення.

Тому, підсумовуючи, домінуючим збудником інфекцій сечових шляхів є Escherichia coli, який вважається найпоширенішим та найбільш ймовірним викликачем таких захворювань.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *