Яка відповідь є правильною?

  • Пальцевий ректальний огляд
  • Трансректальний ультразвук
  • МРТ
  • Все перелічене

Основні техніки визначення об’єму передміхурової залози

Передміхурова залоза (ПЗ) є важливою частиною чоловічої статевої системи. Для визначення об’єму ПЗ і виявлення будь-яких патологій, таких як рак передміхурової залози, можуть бути використані різні діагностичні методи. До основних технік визначення об’єму ПЗ належать пальцевий ректальний огляд, трансректальний ультразвук, та МРТ.

Пальцевий ректальний огляд є одним із найпоширеніших методів визначення об’єму передміхурової залози. Під час цієї процедури лікар вставляє палець під прямою кишкою пацієнта для візуального та відчутного огляду передміхурової залози. Цей метод може дозволити виявити патологічні утворення чи зміни в розмірі ПЗ.

Трансректальний ультразвук є ще однією ефективною технікою для визначення об’єму ПЗ. Під час цієї процедури ультразвукова датчик вставляється в пряму кишку для отримання детальної зображення передміхурової залози. Цей метод дозволяє докладно оцінити структуру ПЗ та виявити будь-які патологічні зміни.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) також може бути використана для визначення об’єму передміхурової залози. Цей нетравматичний метод дозволяє отримати детальні зображення внутрішніх органів, у тому числі ПЗ, за допомогою магнітних полів та радіочастотних хвиль. МРТ може бути особливо корисною для виявлення ранніх стадій раку передміхурової залози.

Отже, правильний вибір – Все перелічене , оскільки кожен з цих методів має свої переваги та може бути використаний для отримання комплексної інформації про передміхурову залозу.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *