Яка відповідь є правильною?

  • 150-300 хв
  • 300-450 хв
  • 450-500 хв
  • 500-600 хв

Фізична активність за допомогою 2021 ESC Guidelines on cardiovascular disease prevention

У сучасному світі, де серцево-судинні захворювання є однією з провідних причин смерті, важливо вживати запобіжні заходи для збереження здоров’я серця. 2021 рік відзначився виходом оновлених рекомендацій Європейського товариства кардіологів (ESC) з профілактики серцево-судинних захворювань у клінічній практиці.

Однією з ключових рекомендацій є ведення активного способу життя, включаючи фізичну активність. Згідно з ESC Guidelines, для підтримки здоров’я серця рекомендовано проводити принаймні 150-300 хвилин на тиждень у фізичних вправах.

Такий розподіл часу на фізичну активність є оптимальним для збереження здоров’я серця та попередження серцево-судинних захворювань. Цей інтервал часу дозволяє достатньо навантажити серцево-судинну систему, покращити кровообіг та підтримувати оптимальну фізичну форму.

Навпаки, якщо занадто обтяжувати себе фізичними вправами, це може призвести до перенавантаження серця та збільшення ризику виникнення серцевих патологій. Тому важливо дотримуватися рекомендацій ESC Guidelines та не перевищувати рекомендований інтервал часу на фізичну активність.

Отже, відповідно до 2021 ESC Guidelines on cardiovascular disease prevention, оптимальною кількістю хвилин на тиждень для фізичної активності є 150-300 хв. Цей інтервал часу є найбільш правильним для забезпечення здоров’я серця та профілактики серцево-судинних захворювань.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *