Яка відповідь є правильною?

  • ≥ 0,7
  • ≥ 0,8
  • ≥ 1,0
  • ≥ 1,3

Шкала FIB-4 для виявлення фіброзу печінки

ФІБ-4 – це набір індексів, який використовується для неінвазивної оцінки фіброзу печінки у пацієнтів з хворобами печінки. Цей метод оцінки базується на даних, які легко доступні в рамках звичайних лабораторних тестів. Оцінка включає в себе вік пацієнта, рівень ALT (альанінамінотрансфераз) та AST (аспартатамінотрансфераз) в крові, а також рівень тромбоцитів.

Одним з показників шкали FIB-4, який є дуже важливим для продовження обстеження пацієнта для виявлення фіброзу печінки, є значення ≥ 1,3. Чим вище значення цього показника, тим вище ймовірність наявності фіброзу печінки у пацієнта. Такий високий рівень може свідчити про серйозні проблеми з печінкою, такі як цироз або інші захворювання, які можуть вимагати негайного лікування та подальшого спостереження.

Таким чином, показник ≥ 1,3 є показанням для проведення додаткових обстежень пацієнта для детальнішої оцінки стану його печінки та визначення подальшої тактики лікування. Точна діагностика та своєчасне втручання можуть допомогти у запобіганні подальшого прогресування захворювання та збереженні функції печінки.

Отже, правильний варіант відповіді – ≥ 1,3.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *