Яка відповідь є правильною?

  • Станом на 2019 р. у світі нараховувалось близько 40 млн пацієнтів з остеоартритом
  • Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років
  • 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки
  • Поширеність остеоартриту в глобальному масштабі у найближчі 10 років буде зменшуватися

Епідеміологічні аспекти остеоартриту

Остеоартрит є одним із найпоширеніших захворювань суглобів у світі і становить серйозну проблему для багатьох людей, особливо похилого віку. Деякі твердження щодо епідеміологічних аспектів остеоартриту є дійсно правильними, але існують і ті, які можуть вводити в оману.

Одним із найбільш правильних тверджень є те, що близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років. Факт того, що остеоартрит є хронічним захворюванням, яке частіше виникає у похилому віці через зношення хрящової тканини суглобів, підтверджує цю статистику.

Ще одним важливим твердженням є те, що 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки. Це підтверджується дослідженнями, які показують, що статеві різниці можуть впливати на розвиток цього захворювання.

Проте твердження про те, що поширеність остеоартриту в глобальному масштабі буде зменшуватися, є неправильним. Навпаки, з урахуванням демографічних тенденцій, таких як старіння населення, можна очікувати подальше зростання числа пацієнтів із цим захворюванням.

Отже, серед наведених тверджень щодо епідеміологічних аспектів остеоартриту найбільш правильним є:

  • Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *