Яка відповідь є правильною?

  • Станом на 2019 р. у світі нараховувалось близько 40 млн пацієнтів з остеоартритом
  • Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років
  • 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки
  • Поширеність остеоартриту в глобальному масштабі у найближчі 10 років буде зменшуватися

Епідеміологічні аспекти остеоартриту

Остеоартрит є одним з найпоширеніших захворювань суглобів у світі, що впливає на якість життя мільйонів людей. Ця хвороба характеризується дегенеративною зміною хрящової тканини, що призводить до болю, деформації суглобів та обмеження їх рухомості.

Станом на 2019 рік, остеоартрит впливав на близько 40 мільйонів пацієнтів у всьому світі. Це захворювання особливо поширене серед людей похилого віку, причому приблизно 73% осіб із діагностованим остеоартритом є людьми старше 55 років.

За статистичними даними, приблизно 30% усіх пацієнтів з остеоартритом складають жінки. Ця хвороба також може впливати на різні групи суспільства, але вона особливо поширена серед людей похилого віку, які часто мають додаткові захворювання.

Незважаючи на поширеність остеоартриту у світі, прогнози не дають підстав для відсутності певних обурень щодо його поширеності. На жаль, прогнозується, що за наступні 10 років розповсюдженість остеоартриту продовжить зростати і не буде зменшуватися. Це зумовлено не лише старінням населення, але і збільшенням тенденції до сидячого способу життя, підвищеним рівнем стресу та іншими факторами.

Таким чином, серед наведених тверджень найбільш правильним є твердження: “Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років”. Це статистичне дане підтверджує високу поширеність хвороби серед пожилого населення, яке потребує підвищеної уваги та ефективного лікування.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *