Яка відповідь є правильною?

  • Діагностика пошкоджень жовчних протоків
  • Діагностика доброякісних та злоякісних утворів жовчних протоків
  • Діагностика первинного склерозивного холангіту
  • Усе наведене

Показання для проведення магнітно-резонансної холецистохолангіопанкреатографії

Магнітно-резонансна холецистохолангіопанкреатографія (МРХХПГ) – це сучасний метод діагностики, що використовується для візуалізації жовчевивідних шляхів і підшлункової залози. Цей метод дозволяє отримати високоякісні зображення структур в області живота та діагностувати різноманітні патології.

Одним із найважливіших показань для проведення МРХХПГ є діагностика пошкоджень жовчних протоків. Цей метод дозволяє виявити наявність каменів, звужень, виступів або інших уражень жовчних протоків, що можуть бути причиною болю та порушень в роботі жовчного міхура та печінки.

Крім того, МРХХПГ є відмінним інструментом для діагностики доброякісних та злоякісних утворів жовчних протоків. Цей метод дозволяє вчасно виявити новоутворення, які можуть виникнути як у жовчевивідних шляхах, так і в підшлунковій залозі, що допомагає вчасно розпочати лікування та покращити прогноз для пацієнта.

Також, одним із показань для МРХХПГ є діагностика первинного склерозивного холангіту – рідкої, але серйозної захворювання, що впливає на жовчні протоки. Цей метод дозволяє виявити зміни в структурі протоків та діагностувати це захворювання на ранніх стадіях.

Отже, усе наведене є показанням для проведення магнітно-резонансної холецистохолангіопанкреатографії, оскільки цей метод дозволяє точно та надійно діагностувати широкий спектр патологій жовчевивідних шляхів та підшлункової залози.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *